Wpis z mikrobloga

Widać jak obrzydliwiec Baxton się przejął całą dramą, bardziej perspektywą utraty sławy i siana. Jako jedyny z zamieszanych panicznie reaguje na całą akcje: dwa filmy wyjaśniające, przekupienie lasek, jakieś atencyjne igs, chęć kontynuacji Goats, nawet śmiem podejrzewać, że zbriefował wszystkich znajomych i pracowników co mają mówić, bo dosłownie od każdego słychać:

Nie można go wrzucać do jednego wora z Stuu, był tylko młody i głupi.


Mam nadzieję, że nawet jak mu się uda wrócić to ludzie nie zapomną i będą mu niszczyć psychę mistrzem Śląska i ruchaniem w cyce aż sam zrezygnuje.

#famemma
  • 11
@IIIlIII: mam propozycję - podaj swoje dane na priv, a ja pomówię cię w twojej okolicy i wśród twoich znajomych o pedofilię, zobaczymy czy będziesz się rzucał i tłumaczył, czy będziesz siedział cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pevka A ja mam propozycję: obejrzyj film Zwyrola i policz ile razy go tam nazwał pedofilem oraz zastanów się dlaczego jest wymieniony w fragmencie obok Fagaty. To ludzie go tak oskarżają na podstawie screena z płaską 14tką, gdzie dokładnie widać że był świadomy wieku. A on i jego towarzystwo jeszcze to bagatelizują mówiąc, że taka konwencja Teamspeaka i 19 latek nie wiedzioł, że nie można tak pisać do małolat.
@Panczo23: bo Olciak naściemniała w wywiadach xD U Wątora i Konopa gada, że Boxdel to taki i owaki, a u Boxdela później że wszystko sobie wyjaśnili. Nie wiem czy Konopski czytał jakie screeny wstawia, ale tu przecież już kilka lat temu sama pisze że to nie ma żalu itp. Boxdel taki zwyrol, że miała myśli samobójcze, a później sama odzywa się do Boxdela o wejściówki na Fame. Prawdopodobnie chciała tylko nabić
PomocnikBob - @Panczo23: bo Olciak naściemniała w wywiadach xD U Wątora i Konopa gada...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-12 124419

Pobierz
@Panczo23:
- wyrzuty sumienia z powodu podkoloryzowania sytuacji
- rachunek sumienia z którego wywnioskowała, że jednak krzywda jej się wtedy nie działa
- sympatia do baxtona
- potrzeba sprostowania, bo sytuacja sprawiła, że największe konsekwencje płyną do nie tej osoby, która powinna być najbardziej #!$%@?
@PomocnikBob Tu się zgodzę, konsekwencje prawne wyciągnie prokuratura i mam wrażenie, że nic poważnego mu nie grozi. Ale wizerunkowo powinien być spalony za tą wieloletnią zmowę milczenia do ostatniej chwili, tak samo jak całe to towarzystwo. Na pewno nie powinien wracać do tworzenia dla małoletnich fanów.
@PomocnikBob: ta Juleczka to jeszcze z dwa lata temu może jak team X funkcjonował to na live na ig, zbierała „atencję”odpowiadając na pytania typu. znasz sie ze Stuu itp i chwaląc ze są czy tam byli ziomkami i przesiadywali na discordach, grali w gierki xD zero zgrzytu
@PomocnikBob i nie przyszło ci do głowy, że właśnie baxton mógł do tej drugiej w międzyczasie dotrzeć, przekabacić ją i dlatego się wycofała? Ta głosówka to jest śmiech na sali i nie wiadomo czy to w ogóle ona jest nagrana. To, że boxdel nie wiedział, ile miała lat to brednie, bo nie pisał z nią raz, a poza tym tamta podawała na asku ile ma lat.

Nic się nie rozjechało, tylko ty