Wpis z mikrobloga

@Uncontrollable24 teraz sobie policz, jakbyś realizował zysk gdy miałeś w tych shortach po kilkaset pkt na plus, już dawno bys odrobił poprzednie wtopy, ale jak dajesz stopa na BE i czekasz na nowe dołki, to saldo wyglada jak wyglada
@Uncontrollable24 to jest właśnie wasze podejście, jak ktoś wam daje dobre rady, to odbieracie to jako „dołowanie” „#!$%@? się” czy inne złośliwości. Serio wolałabyś słyszeć teksty typu „spoko mordo, nie przejmuj się, shortuj dalej”? nie kumam tego totalnie, zakładam, ze po drugiej stronie siedzi facet z jajami a nie mała dziewczynka, stad pisze to tak jak pisze, ale powtarzałem wiele razy, ze zwyczajnie jest mi ciebie szkoda, ze palisz siano w ten
@Uncontrollable24 z tym realizowaniem zysku pisałem ci już dawno temu, wiadomo, ze fajnie jest złapać swinga na kilka tysięcy punktów, ale skoro się to nie udaje, a nie raz już miałeś kilkaset punktów na plus, to może warto zmienić strategie, i na przyszłość częściej realizować, lub przynajmniej częściowo, połowa pozycji zamykać polowe zostawiać na BE