Wpis z mikrobloga

@Pryshlyak: Na moje, działania i konsekwencje nieadekwatne do czynów. Od osądu jest wymiar sprawiedliwości to po pierwsze, a po drugie jeśli koleś ma faktycznie skłonności pedofilskie to biorąc pod uwagę to, że z posiadanych obecnie informacji wbrew komuś nie dopuścił się do żadnych czynów jak gwałt itp. należy mu w jakimś stopniu pomóc a nie pchać do samobójstwa
@Pryshlyak: Nie ma jeszcze zarzutów, polegasz tylko na tym co pozyskali jacyś ludzie z internetu. Co jeśli zakłamali sprawę dla zasięgu i dziewczyny miały chociażby rocznikowo 15 lat. Nadal linczowałbyś go gdzie się da? Nie ma dowodów na to, że zrobił coś pokroju molestowania czy gwałtu. Nie popieram w żadnym wypadku pisania takich wiadomości do nieletnich, ale nikt nie zna nawet jego strony i nie chciał dać mu się wypowiedzieć, bo
To teraz empatyczny wykop żałuje pedofila, bo go jakiś sebix szturchnął?


@Pryshlyak: Nie, dlaczego ktoś miałby go niby żałować. Takie sytuacje są złe nie dla tego, że ktoś go żałuje zaś z uwagi na fakt, że przez to zaraz mogą zacząć robić z niego ofiarę.
@Pryshlyak: a #!$%@? dla typa za to że oskarek wstawił film to co to jest xDD śmieszne oświadczenia, wycofywanie się firm bo ktoś wstawił film na yt lol no jak nie patrzeć to przecież nie jest samosąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jcmg Przecież wiek tych dziewczyn został zweryfikowany a mimo to zakładasz, że może być jakaś okoliczność, która zmieni kwalifikacje czynu, a z drugiej strony doszukujesz się pobicia widząc tylko leżącego na glebie człowieka. I to bez śladow pobicia.
@Pryshlyak: faktów postawionych przez zwyrola i oskarka, a skąd wiesz czy nie zostaną w jakiś sposób podważone w sądzie i nie zostaną odrzuone. Właśnie to jest dokładnie samosąd. Po co strugasz z siebie nie wiem kogo jeżeli prostych zasad nie rozumiesz xD
@LibertadParaTodos: już raz była afera na całą polskę w związku z leksiem xD wyszło jak wyszło. Właśnie przez takich jak Ty Polska wygląda dziś jak wygląda. Ktoś coś rzuci w eter i masa zjebów leci komuś #!$%@?ć, nie mówie że Stuu jest niewinny ale powinien to egzakwować sąd, a nie sebixy z ulicy i zwyrole z neta.
na całą polskę


@uubus: no chyba nie. Przecież to był zupełnie inny kaliber, dużo niższa klikalność i zainteresowanie. Nie było donosu do prokuratury, nie było grzania w mediach poza internetowych. Politycy także nie podejmowali tematu. Co ty w ogóle porównujesz, zastanów się ziom.