Wpis z mikrobloga

#ozdoba #gra sz? To wszystko to gra???. spójrzcie na zdjęcie sylwestra wardęgi na facebook, nazwa jego facebooka to - "Krulestwo" na zdjęciu upublikowanym 21 maja 2016 roku widzimy charakterystkę ubioru niczym assasin tak samo jak ubiór Sylwestra podczas nagrywek na youtube. laska z rogami przypominająca logo assasina. w najnowszym filmie Sylwestra na końcu odcinka widać drzewo, to drzewo wygląda jak ten znak. Kanał 5 wspaniałych, każdy ma kaptur, na drzewie w odcinku "dziewczyna z lasu" jest znak przypominający znak czy tam logo assasyna przypominający znak twoich rogów w kiju. Mówi by łączyć kropki. Konopskyy na swoim filmie zatytułowanym - MROCZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKIEGO YOUTUBA mówi by wybrać 5 swoich ulubionych youtuberów. mówi o 5 poszkodowanych dziewczynach. na początku filmu w 1:40 mówi "zagrajmy w grę" . Na koniec filmu widać napisy #to #nie #koniec #gry... Nikita na swoim kanale AlfaMedia ma zdjecie profilowe wilka < odniesienie do watahy? Ozdoba umiera 3 pazdziernika, 3 pazdziernika Wardęga dodaje film (rok pozniej) nikita na youtube dołącza 3 sierpnia < po co ta liczba 3. zbieg okoliczności? Daniel magical przywidójący porażkę dawida ozdoby po przebudzeniu się rano jasno mówi że "ty miałem sen że walczę z ozdobą - #!$%@?ł mi na szczenę #!$%@?łem < ozdoba przegrywa przez zgubioną szczękę, magiacl mówi że w 14 sekund go uje*ał - walka magicala z rafonixem trwała 14 sekund, ich drama zaczęła się na tibi, magical złamał piszczel a po łacinie kość piszczelowa oznacza - tibia. Kolejny zbieg okoliczności? . Wardęga załącza link na swoim popularnym kanale - WATAHA - Krulestwo - na facebooka gdzie na swoim zdjęciu w tle widnieje postać, a keidy przyjrzysz się głębiej zobaczysz postać o czerwnoych kolorach uniesionymi rękoma przypominająca mi zdjęcie Dawida Ozdoby, które ma na swoim kanale youtube (chodzi mi o zdjęcie profilowe. Jak to jest że tak wielki kanał youtube Sylwestra Wardęgi w opisie załącza link na facebooka gdzie działalność czy też aktywność jest (wymarła). Wardęga nie dodaje żadnych postów. Mógłby załączyć na swoim kanale youtube chociażby Instagrama gdzie ma ponad 1 milion obserwujących... . Na kanale 5 wspaniałych mówią, że wszystko się kręci wokół liczby 23. < 2+3 = 5. jak to jest że dołączasz go GOATS-ów gdzie jest pięciu prowadzących. Jak to jest że twoje filmu zatytułowane - ZOSTAŁEM PROWADZĄCYM GALI MMA (Wersow, WipBros, Boxdel, Nitro, Gola, Rafonix, Hejter) LEKSIU GATE - Weryfikacja dowodów (Team X, Konopsky, Wardęga) trwają 9 minut i 5 sekund co daje 545 sekund a kiedy podzielę 545 sekund przez 23 daje mi 23.6956521739... ? w filmie ZOSTAŁEM PROWADZĄCYM GALI MMA (Wersow, WipBros, Boxdel, Nitro, Gola, Rafonix, Hejter) na początku filmu wypowiadasz słowa "panie dawidzie misja wykonana" po czym słyszymy słowa "TikTak TikTak TikTak TikTak".Dlaczego Dawid Ozdoba w swoim opisie, a raczej na końcu opisu ma zapisane liczby 2.3.77 < urodził się właśnie wtedy. Kiedy do 77 dodamy liczbę 23 da mi to 100 a co najlepsze to jest to że wystarczy 2.3 przyjąć za liczbę 23 i ją tam dodać. liczbą ulubioną Dawida Ozdoby jest liczba 23. 2+3 = 5.....chodzi o 5 goats-ów ? o 5 wymienionych youtuberów w filmie konopskyy ? o 5 dni różnicy między twoim filmie który dodałeś 3 pazdziernika 2023 roku a konopkyy 8 pazdzienika? a tu cytat w odniesieniu do assasynów > Jak brzmi kredo asassynów? Tytułowe kredo Asasynów brzmi „Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone”. Kto to byli asasyni? Byli jedną z najbardziej tajemniczych sekt w dziejach świata. Są uważani za bezwzględnych szyickich zabójców. Głównie za sprawą legendy rozpowszechnianej przez ich wrogów. Asasyni to inna nazwa sekty nizarytów, odłamu muzułmańskich ismailitów (w islamie szyickim), działającej w XI-XIII wieku na Bliskim Wschodzie. Chore... Ja już nie gram. Na kanale 5 wspaniałych. Odciniek-NADAL NIE WIERZYSZ? W opisie pisze - 2023, gra trwała i nadal trwa - ludzie zaczynają łączyć kropki. < czy to co wymieniłem na górze to nie łączenie kropek? Na tym samym kanale w odcinku pod tytułem - DZIEWCZYNA Z LASU w opisie jest liczba 23 zapisana 23 razy. może chodzi o to że cyfra 5 musi się powtórzyć 5 razy? np. 5 goatsów, 5 poszkodowanych dziewczyn itd. ? w innym filmie 23 - GRA TRWA w opisie są zapisane cyfry. Kiedy w Google Map wpisałem te cyfry wyskoczyła mi miejscowość Poznań a dokładniej ulica. 23 lutego. Ozdoba na swoim kanale youtube opublikował 2513 filmów, wiele z nich jest jakby zrobione tak by dać jakieś wskazówki. Wszystko jest grą. a Ludwik to człowiek o przepotężnej inteligencji. Jest w stanie przejść grę. Ale po co? skoro w łóżku jakim jestem jest mi wygodnie. Morfeusz to postać z Matrix. Kultowa scena z filmu „Matrix”. Główny bohater imieniem Neo musi wybrać, którą połknie pigułkę – niebieską czy czerwoną? Jeżeli wybierze niebieską, obudzi się we własnym wygodnym łóżku, ale już do końca żyć będzie w iluzji. Jeżeli sięgnie po czerwoną, pozna porażającą prawdę o rzeczywistości, ale stanie się wolny. czyli ja nie grając w grę. Można by powiedzieć, że zażyłem niebieską tabletkę ? Ciekawe. Właśnie dosztrzegłem że konopskyy trzyma księgę w ręce w najnowszym poście na instagramie. Stoi tam z Wardęgą. Dawid Ozdoba mówił że dał książkę Wardędze, gdy odbywała się transmisja livestream na jego kanale YouTube, ludzie pisali Ozdoba i grasz ? Sam wardęga wspomniał o książce że Dawid Ozdoba mówił coś że dał mu tą książkę na co ten powiedział na tym livesteam że nic nie wie. Czy ta książka którą trzyma konopskyy to przypadkiem nie książka Dawida Ozdoby. Dziwne ????Pomóż mi zakończyć grę. Tak wiem że jest tu wiele błędów ortograficznych, głównie dlatego że piszę to na szybko, ale też dlatego że mój styl życia do głownie granie w gry i słuchanie muzyki. Gdybym więcej czytał i pisał to te błędy by nie występowały.
  • 6