Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #p0lka

Nie odczuwam specjalnie wstydu z powodu że źle życzę kobietom. Naprawdę, każdy mój ruch jest podyktowany tym, żeby żyło im się gorzej bez ponoszenia z tego powodu realnych konsekwencji. Nieironicznie dla mnie to odrębną rasa albo i gatunek, z którym nie mam w zasadzie do czynienia, poza tym że ze względu na nie znęcano się nade mną w szkole.

Nie mam ani powodu związanego z moją przeszłością ani przyszłością, żeby szanować ich poglądy i myśli - prawdopodobnie za kilka / kilkanaście lat ten cuckoldstan doprowadzi do tego, że będę musiał się odpalić żeby nie iść siedzieć za te myślozbrodnie. Czy mnie to smuci? Nie - smuci mnie tylko że p0lkom będę miały lepiej, niż mają teraz, mimo tego że żyją w tutorialu.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@miumiumiu: no pewnie tak to się skończy, co nie zmienia faktu że i tak będę się starać dostatecznie wam utrudnić życie. Na ten moment głos na Konfe, pewnie docelowo swoje środki zamiast na chatę przeznaczę w jakiś sposób na utrudnienie wam życia i się odwale. Mój los i tak przesądzony i nieistotny, ale dosram na tyle ile mogę
  • Odpowiedz
@Mazurroo: Konfa ostatnio też prokobieca. Nie bądź przeciw świnkom, bądź za mężczyznami - to im bardziej dopiecze. Ale pewnie dożyjesz czasów jak świnki będa w burkach posłusznie maszerowały. To już schyłek matriarchatu
  • Odpowiedz
  • 1
@7160: Ja na pewno nie dożyje, chociaż mam nadzieję że mój głos w pewnych kwestiach docelowo do tego doprowadzi. Mam przynajmniej nadzieję, że przyszły potencjalny przegryw nie będzie musiał przechodzić tego co ja przez to, że p0lkom mają przyzwolenie na wszystko.

A Konfa imo gra prokobieco pod publikę, przynajmniej ma to liczę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Skin-ef: Na wszystkie, p0lki są dokładnie takie same, więc nie ma sensu konkretyzować. W dodatku żadna jako osoba mnie specjalnie nie obchodzi ani do żadnej nie mam jakichś specyficznych emocji.

Wszystkim równo, wszystkim g---o.
  • Odpowiedz