Wpis z mikrobloga

@Wojti92: akurat może kwestia gustu, tu wszystkie młode opalone, każda wg mnie wygląda spoko, chcialabym tak wyglądać bez makijażu i mieć taką cerę, po takich tekstach to nie dziwne że niektóre dziewczyny się boją pokazać bez makijażu, no ale to trzeba trafić na fajnego faceta co mu zależy to nawet wtedy się będzie podobać
  • Odpowiedz
@Silver86: najladniejszy makijaz to jakis delikatny "no make up" make up, tu po prostu różnica jest ogromna, w dzien przykrywa twarz toną kosmetyków i rzęsami, w nocy jak to wszystko zdejmuje to nagle ukazuje się prawdziwa twarz, która jest mocno srednia
  • Odpowiedz
@HalTrout: ogolnie to używając określenia zainteresowanie mialam na mysli ze pokazywał ze ktos mu się podoba, co do hobby to kazdy jakies ma, pasje zainteresowania, moze masz pecha ze trafiasz na takie które nic nie maja, a moze nie chca sie tym z tobą dzielić po prostu
  • Odpowiedz
@HalTrout: czemu mam sie pocieszać? Mam swoje hobby i zainteresowania i rozrywki, to co faceci o mnie myślą średnio mnie interesuje, hobby moze byc rozrywka ktore wynika z zainteresowań, roznie to mozna przypisywać, ale widzę ze masz ograniczone myślenie, albo umniejszanie innym sprawia ze czujesz sie lepszy ;p
  • Odpowiedz