Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może jak zatrzymać odliczanie czasu w #splintercell Double Agent?

Dla mnie jest to zdecydowanie najmniej lubiana część rozgrywki () a chciałbym wrócić do gry - ale bez tego.

Próbowałem jakiegoś trainera, ale bo wciśnięciu NumPada czas się nie zatrzymuje (choć słychać w tle "activated") i nie wiem czy czas dojdzie do 0 i nic się nie stanie czy co (bo nie chciało mi się tyle czekać ;-P). Co gorsza jego działanie może wywalać grę (zwłaszcza jak 2 czity na raz się spróbuje).

Jest też takie narzędzie do modyfikacji alokowanej pamięci operacyjnej, linijek kodu czy czego tam pod nazwą "Cosmos", ale przy działającej grze wartości przeskanowanej pamięci są wyzerowane.

Pliki gry na szczęście są odczytywalne zwykłym tekstem bez dekompilacji, archiwów czy czego tam...ale ciężko jest znaleźć tam jakieś linijki z "timer=" poza jednym plikiem gdzie jest to co się zadzieje gdy czas się skończył i reputacja zaczyna spadać ()

[może tutaj by dało radę, ale nawet w plikach opisujących konfiguracje danej misji jest wszystko niczym z jakiegoś edytora deweloperskiego tylko nie czas zegara]

...bo ponoć dałoby się jakoś zmienić czas w danych momentach gry na 999 minut czy coś

#gry #pcmasterrace #informatyka #gamedev
wygolonylibek-97 - Wie ktoś może jak zatrzymać odliczanie czasu w #splintercell Doubl...

źródło: temp_file3172954119115481825

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: A czy przez to masz jakieś problemy z przejściem poziomów w siedzibie JBA? Bo ogólnie wszystkich absolutnie zadań nie musisz tam robić, byle, żeby pasek zaufania nie spadł do 0.
  • Odpowiedz
@DeIziii na ten moment to nawet nie JBA :-) ale wiem, że będę chciał sobie w pewnych momentach naprawdę długo pochodzić po lokacjach, i chcę to robić na luzie

Chyba ten ch#*%&* czasomierz i przypisana wartość to nie są jakieś superzabezpieczone kody autoryzacyjne.
  • Odpowiedz