Wpis z mikrobloga

@zwykly_szarak zawsze mnie zastanawia po co ludzie na to wydają kasę, nie lepiej napisać się wódki z malinami


@Zoyav: nie słyszałem, żeby działała przeciwzapalnie. Ale pewnie mnie oszukali na studiach.
  • Odpowiedz
@Noniusz: tak ale często robią tak, że jedne leki są super tanio a inne drożej żeby sobie odbić, a musisz robić większe zakupy żeby się zwróciła kwota dostawy.

Finalnie i tak w większości przypadków warto ale musisz poczekać te 2 dni.
  • Odpowiedz
@Noniusz: a ja mam wątpliwości do aptek internetowych bo jak kupiłem forflex na allegro to suplement okropnie pachniał i smakował. O wiele gorzej niż to samo kupione w stacjonarnej aptece


@TakiSobieLoginWykopowy: nie wiem jak w innych aptekach, ale np. w Gemini nie wszystkie opcje wysyłki są dostępne dla niektórych produktów (np. wielu leków nie da się zamówić do paczkomatu, a jedynie kurierem do domu lub z odbiorem w aptece).
  • Odpowiedz
@Noniusz: tak ale często robią tak, że jedne leki są super tanio a inne drożej żeby sobie odbić, a musisz robić większe zakupy żeby się zwróciła kwota dostawy.


@zwykly_szarak: ale drożej to co najwyżej w porównaniu z innymi aptekami internetowymi, bo nie spotkałem się jeszcze żeby gdzieś stacjonarnie coś było taniej niż przez internet. Sieci aptek, w których można zamawiać przez internet, mają najczęściej wszystko taniej jak zamówisz, nawet z
  • Odpowiedz