Wpis z mikrobloga

Jeżeli Konfederacja po wyborach będzie współpracować w większym stopniu z pisem, niż obecną opozycją to wpłacę 2000zl na wybraną fundację charytatywną lub komitet wyborczy koalicji obywatelskiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zachęcam #neuropa do składania podobnych deklaracji, bo z tego co widzę również mają dużą pewność odnośnie tego tematu. Podbiję wtedy adekwatnie moją kwotę.

#konfederacja #bekazlewactwa #polityka #4konserwy
  • 31
  • Odpowiedz
Jeżeli Konfederacja po wyborach będzie współpracować w większym stopniu z pisem, niż obecną opozycją to wpłacę 2000zl na wybraną fundację charytatywną lub komitet wyborczy koalicji obywatelskiej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@cordianss: To chyba zależy od działań/ustaw opozycji, na ile będą zgodne z programem konfy
  • Odpowiedz
  • 1
@Anihilacja_entropii: Wpłacę kasę na WOŚP, jeżeli do tego czasu Konfederacja poprze rząd PiS lub jeżeli prezydent zdecyduje o tworzeniu rządu przez PiS i Konfederacja będzie pomagać im w głosowaniach, żeby utrzymać większość. Oczywiście te głosowania muszą być głupie(tutaj zostawiam sobie decyzyjność) i sprzeczne z filozofią praworządności, wolności i walki z socjalizmem.

@BackInBlack: Sprecyzowałem
  • Odpowiedz
Jeżeli Konfederacja po wyborach będzie współpracować w większym stopniu z pisem, niż obecną opozycją to wpłacę 2000zl na wybraną fundację charytatywną lub komitet wyborczy koalicji obywatelskiej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@cordianss: jak to zmierzysz?
  • Odpowiedz
@cordianss: na oko to se możesz w dupę wsadzić, zasady powinny być klarowne.

Was kucerio to nawet maile dworczyka o winnickim i tyszcze nie są w stanie przekonać, że coś tu jest drogo nie tak, więc już widzę jak przestrzegasz potem własnego zakładu "na oko" XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Mogę też usunąć konto, pozostaje ci zaufać.


@cordianss: mylisz pojęcia. Zakładk powinien mieć jasne i klarowne zasady a nie na zasadzie "wydaje mi się". Kwestia zaufania odnosi się do tego gdy zasady zostaną dopełnione. A nie że tworzysz jakieś zakład oparty o twój osobisty i subiektywny punkt widzenia a potem jeszcze do tego dodajesz, że trzeba ci zaufać, że wywiążesz się z zakładu.

Ustalmy jasne zasady np konfa głosuje
  • Odpowiedz
@mk321: Jeżeli wstrzymanie się, spowoduje wprowadzenie złej ustawy to wtedy będziemy to wsparcie złej ustawy.


@cordianss: yhym, nie takie fikołki już widziałem na tym portalu. Chcesz to ci pokażę jak "konfederacja była przeciwko przymusowemu poborowi" w połowie wstrzymując się od głosu a w połowie głosując za XD

@Kryspin013 Tego nie da się obiektywnie rozstrzygnąć. Pozostaję tylko przy tym, że Konfederacja nie wesprze powstania rządu PiS w głosowaniu.


Nie piszemy o
  • Odpowiedz
@cordianss: Neurope składanie takich deklaracji nic nie kosztuje, bo po wyborach 90% kont i tak pójdzie w stan uśpienia


@volemite: tak, i właśnie dlatego to wam wysrało od #!$%@? zielonek a na ten komentarz odpisuje ci ponad 14 letnie konti, nie? xD

Edit, #!$%@? ty sam tu ledwo z zielonki wyszedłeś cieciu xD
  • Odpowiedz