Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zakola #wlosy

Całe życie byłem dumny ze swoich włosów, bo każdy mi je chwalił, od fryzjerek po znajomych, jakie to fajne mam. No i mam prawie 25 lat i norwood 2, zakolicha widoczne elegancko, ehh nie mogę się z tym pogodzić. Nigdy nie miałem kompleksów, to jest mój pierwszy. Mam dziewczyne, mówi, że wygląda okej ale ja sam nie mogę się z tymi zakolami zaprzyjaznic. Na łyso nie ma mowy golic i zostaje mi chyba tylko wyjazd do Turcji. Wszyscy w rodzinie od strony matki zakolaki albo łysi, po stronie ojca w miare normalnie to nie musiałem zakola odziedziczyc XD
ehh jak wy się z tym pogodziliscie, nawet nie wiem czemu mi tak zalezy na tym, mam chociazby sporego pieprzyka na czole i wyrąbane co kto pomyli ale te zakola, no boli xD



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
Anonim (nie OP): musisz sie z tym pogodzic. pojedziesz do turcji zrobia ci przeszczep i bedziesz musial brac finasteryd (anty androgen) co zrobi z ciebie #!$%@? i bedzie tlumil meskie atrybuty. po co ci to.

Przeszczep wlosow jest tylko kupieniem sobie paru lat czupryny. jesli nie bedziesz bral fiansterydu to i tak ci to poleci znow w #!$%@?.