Wpis z mikrobloga

Szukam sobie jakichś fajnych wydarzeń sportowo-rozwrywkowych na przyszły rok, bo takie rzeczy przeważnie trzeba planować z wyprzedzeniem. Co u nas w Polsce (albo w promieniu powiedzmy w krajach ościennych) będzie się działo? Chodzi mi o jakiś duży, fajny event z kategorii #sport ale nie siatkówka, koszykówka czy kopana. Wiem, że u nas np #zuzel stoi na mega poziomie i bilety na SGP mam w planach kupić (swoją drogą - które polecacie bo z tego co wiem będą aż cztery?), ale tak myślę że fajnie by było zobaczyć coś jeszcze. Czy dzieje się coś zajebistego w kategorii #motosport - #f1 albo #motogp ? albo nie wiem, #tenis ? Coś takiego, że pojadę sobie ze znajomymi i będę się fajnie bawił i będzie efekt "wow". #sport #imprezysportowe #kiciochpyta #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
@kefas_safek: jeśli chodzi o SGP, to kalendarz jeszcze nie jest ustalony. największe będzie na Narodowym. Na pewno będzie Warszawa i Wrocław, oprócz tego teoretycznie Gorzów, ale są podobno rozmowy, żeby po raz pierwszy pojechali w Gdańsku
  • Odpowiedz
@kefas_safek: Co do żużla - zależy. GP na Narodowym robi fajne wrażenie jako wydarzenie, ale klimat jest taki o. Np. GP Chorwacji w Gorican - mimo iż malutki stadion gdzieś na zadupiu koło fabryki betonu, światła tam są ledwo co świecące, to klimat jest znacznie fajniejszy.

Jak interesuje Cię motosport, to pewnie za rok w grudniu (w tym roku będzie) odbędzie się także Super Enduro na Tauron Arenie w Krakowie.
  • Odpowiedz
GP na Narodowym robi fajne wrażenie jako wydarzenie, ale klimat jest taki o


@diarrhoea: Bo żużel ogólnie lepiej się ogląda na mniejszych obiektach, tam gdzie można stanąć/usiąść bliżej toru. Nie byłem na Narodowym, ale z tego co czytam tam po prostu jest za daleko do toru i po prostu nie czuć tego sportu. We Wrocławiu na trybunie po stronie wieży jest fajnie bo w zasadzie można sobie stanąć przy płocie
  • Odpowiedz
@Borysko_88: Ja akurat na Narodowym byłem najbliżej toru jak się da, zaraz za pasem bezpieczeństwa :P Ale fakt, trybuny są mocno odsunięte od toru. Chodzi mi bardziej o klimat wśród kibiców. Mnóstwo ludzi którzy tam byli kompletnie nie czują o co chodzi w tym sporcie, nie śledzą go na bieżąco i potem zabierają rodzinę plotąc głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°). W Gorican jest sielanka, piwko, imprezka
  • Odpowiedz
@kefas_safek: Jeśli chodzi o wielkie wydarzenia sportowe w Polsce i krajach ościennych, to oprócz żużla mamy również świetne wydarzenia w kategorii motosportu czy tenisa. Co do #f1 czy #motogp, warto śledzić oficjalne strony tych dyscyplin oraz, jeśli chodzi o bilety, zawsze możesz sprawdzić https://tixarea.com/ - często ludzie sprzedają tam bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, które wcześniej wyprzedały się na oficjalnych stronach. Dzięki temu będziesz
  • Odpowiedz