Wpis z mikrobloga

Przypominam, że w ostatnich wyborach pis dostał 43,59% (sondaże dawały ~47%), a KO dostało 27,40% (sondaże dawały ~25%). KO było niedoszacowane, a pis przeszacowane przy różnicy prawie 2 razy więcej głosów.

Obecnie różnica sondażowa jest na granicy błędu statystycznego i może być bardzo różnie czego Wam wszystkim życzę XD

#wybory #bekazpisu #sondaz #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
@mickpl: ale bzdura, pokaż mi dwa sondaże przed wyborami gdzie PiS mial powyżej 45. Żałośni jesteście z tym chciejstwem, znowu przegracie z kretesem
  • Odpowiedz
ale bzdura, pokaż mi dwa sondaże przed wyborami gdzie PiS mial powyżej 45. Żałośni jesteście z tym chciejstwem, znowu przegracie z kretesem


@Arboree: Nie sprawdź nawet czy to prawda, wypisuj że bzdury xD Typowy Wykopek
  • Odpowiedz
@mickpl ja nie wiem jak oni liczą te sondaże, moja babcia zawsze odbiera i rozmawia z oszustami a ja jak widzę nieznany numer to nie odbieram xD i moi znajomi millenialsi tak samo
  • Odpowiedz
na pewno będziemy mieć 37%, KO jakieś ~32%, Hołownia 10-12, reszta jednocyfrowy wynik. Ale z naszym prezydentem sobie nie porządzicie, i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arboree: Jesteś członkiem partii? Normalny człowiek by się wstydził przyznać do bycia zdrajcą Polski. A to prezydent nie jest bezpartyjny?
  • Odpowiedz
@mickpl: Tylko że w tych wyborach PIS wprowadził parę zmian profrekwencyjnych dla swojego elektoratu. Dodatkowo PIS wbrew zaleceniem PKW nie wprowadził na te wybory korekty demograficznej (dostosowanie liczby mandatów do liczby ludności w danym okręgu). Bo to by oznaczało więcej mandatów dla gęsto zaludnionych dużych miast, gdzie opozycja ma większe poparcie.
  • Odpowiedz
Obecnie różnica sondażowa jest na granicy błędu statystycznego


@mickpl: Hola hola, granica błędu w wyborach to jest 2-3% a różnica to jakieś 5-6% w tej chwili.
  • Odpowiedz