Wpis z mikrobloga

Siemano, co sądzicie o mixie - drobne, lecznicze ilości benzo, mam na myśli 0.5mg doustnie na dosyć pusty żołądek, jakieś 40 min przed fetowaniem? Podejrzewam u siebie od niedawna nerwicę lekową, natręctw już mam. Bardzo często łapie badtripy czy jakieś rozkminki na fazie po ziole i po fecie, gdzie wszyscy moi znajomi przeżywają zajebiste tripy. Po fecie czasem dostaję takiej tachykardii, serce kłuje, że muszę wziąć benzo, wystarczy dosłownie 0.5mg i po czasie jak ręką odjął. Sęk tylko w tym, czy można wziąć te 0.5 alpry i później sobie fetować? Nie są to jakieś ogromne ilości alpry, tylko lecznicze, więc pikawa chyba nie powinna mi strzelić? Sam kiedyś widziałem post jakiegoś gościa na hyperrealu, że tak robił, mając często jakieś krzywizny po fecie przez nerwicę, a nie mogę go znaleźć, ani żadnego podobnego tematu, jedynie posty, gdzie ludzie odradzają takich mixów, bo wolą czuć samego amfetaminowego kopa. U mnie sęk jest taki, że jestem w stanie oddać jakąś część tego kopa, pewnie i tak niedużą, bo to tylko 0.5 alpry, w zamian za to, żeby nie mieć takich krzywizn. Ma ktoś doświadczenie z takimi mixami, a tym bardziej w nerwicy? Boję się trochę zarzucać alprę przed fetowaniem, bo z jednej strony stymulant, a z drugiej benzodiazepina, mi się takie miksy zawsze kojarzyły z tym, że pikawa nie wiedziała co robić i robiła boom, a tego boję się najbardziej, tym bardziej po tych sercowych problemach, które przechodziłem z fetą (chociaż po zrobieniu badań, to z perspektywy zdrowia fizycznego, nie mam żadnych problemów z sercem, po krysztale nigdy np. nie miałem, a po fecie mam praktycznie za każdym razem, po krisie mi jedynie nerwica natrectw wychodzila na wierzch)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

#narkotykizawszespoko
  • 15
@midalohn: w sumie, to ja mam leb przepalony jedynie, bo mimo, ze wiele razy juz np. rzucalem trawe i probowalem wiele rzeczy, to nie potrafie zyc bez kur3stwa i jaram codziennie, co jakiś czas, robiąc małe przerwy, by zbić tolerke xD jedyne, w co sie webalem prawie jak w palenie, to bylo benzo, momentami sie gubilem, ale dalem rade i od kilku msc czysty jestem od tego (wylaczajac dawki lecznicze, potrzebuje
@midalohn: o to chodzilo, 0.5 alpry wziete troche ponad godzinke temu, bo krzywizna weszla jakos po szostej, chwile jeszcze poczekam, opi3rdole jakiejs sredniej wielkosci rajke, zobacze czy dziala i wroce tu dac znac
@j0shva Ziom, nie chcę Cię straszyć, ale mój przyjaciel miał identyczne problemy 10 lat temu, a okazało się, że były to pierwsze symptomy schizofrenii. Oby u Ciebie było inaczej, powodzenia.
@kidi1: tej, stary - ja nerwicę natręctw i bordera mam już od małego. ale muszę przyznać, że przez nadużywanie zioła, stany lękowe się zwiekszyły:( ale terapia mi bardzo na nie pomogła, jak i na bordera, nawet mimo powrotu do jarania, stany lękowe na trzeźwo już są light, kiedyś musiałem wziąć 0.75-1 alpry, żeby z domu wyjść, dzisiaj tylko na wyjatkowe okazje. za to, nerwica natrectw u mnie ani rusz od dzieciaka,
@kiszczak: btw. ja sie ciesze, ze w mlodocianym wieku, mialem dostep tylko do trawy, na ktorej sie przejechalem i poznalem smak uzaleznienia. przez to, mialem kompletnie inne podejscie do krysztalow czy fety, a zauwazylem, ze jak ktos zaczynal nie od ziola, a od twardych, to wlasnie w nie sie #!$%@?. znam tez ludzi, ktorzy zaczynali od ziola, a tera biora wszystko, co popadnie, ale mnie uzaleznienie od trawy spralo dupe i