Wpis z mikrobloga

@smialson: @Rafik02 No ta infografika oraz jej popularność na wykopie prezentuje jedynie brak umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków przez wykopków. 1) Nie zdradził miejsca zamieszkania, tylko miejsce, w którym miało mieć miejsce jej spotkanie ze Stuu i nie wiem jak miałoby wpłynąć, to na jej przestraszenie, podczas gdy 2 tygodnie wcześniej na twitchu podekscytowana opowiadała, że ona wie dużo o tych jutuberach i za niedługo będzie o tym głośno, więc
  • Odpowiedz
@smialson: @Rafik02: o tym właśnie pisałem, ja przedstawiłem fakty świadczące o braku rzetelności udostępnionej przez ciebie infografiki, a ty zamiast odnieść się do moich argumentów i spróbować je obalić, żartobliwie sugerujesz, że skoro wykazuje ci błędy to sam muszę być boxdelem. kompletny idiotyzm, dość charakterystyczne dla wykopków
  • Odpowiedz
@MichalekLale: Nie ma co się kłócić z ludźmi, którzy mają zamknięte umysły i nie potrafią myśleć logicznie, 4/5 podpunktow z tej grafiki jest łatwe do odbicia. 1)Zleakowal tylko imię i miejsce spotkania ze Stuu a nie miejsce zamieszkania, imię i tak już wcześniej było znane... 2) Nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że ta cała Olciak sama napisała do Boxdela z szantażem, przecież zrobiła sobie takiego ładnego selfiaka z Konopem, możliwe,
  • Odpowiedz