Wpis z mikrobloga

Najbardziej wyplusowany komentarz pod znaleziskiem o tych 40 zabitych niemowlakach/dzieciach na głównej to "no na pewno to prawda jak tak piszą żydowskie media".
Że tak powiem przed tym atakiem można by się zastanawiać na ile to prawdziwe ale teraz to przecież nie jest w ogóle daleko od tego na co mamy dowody w nagraniach od samego Hamasu.

- Rozstrzelanie ludzi w samochodach,
- rodzina w kącie a w pokoju obok ich siostra z odciętą głową
- wrzucenie granatu do schronu i rozstrzelanie typka który wybiegł (co z ludźmi schronie to można się domyślać)
-strzelanie do uczestników festiwalu którzy uciekali przez pola 250+ zabitych,
- strzelanie do rodziny z dziećmi uciekającej przez okno i odstrzelenie ojca,
-zabicie starych bab na przystanku
-zabicie 10 studentów z Nepalu
-zabicie motyką pracownika Filipińczyka pracującego na farmie (i to na jakim #!$%@? go typ uderzał jakby tłukł samego premiera izraela),
-rozstrzelana rodzina na podłodze swojego domu.
itd itd

Mordowali niezależnie od wieku i narodowości. Ten news o 40 dzieciach to po prostu dodatek. Już bez tego wymaksowali wskaźnik bycia złym. xD

Osobiście jako taki żyd z izraela to wyłączyłbym kompas moralny i chciał tylko #!$%@? Palestyńczyków. Możemy sobie udawać wyższą moralność stojąc z boku i rozmawiać o kontekście historycznym, ale no szanujmy się.
Pijany ukrainiec, który zabija polkę uciekając przed policją powoduje, że ludzie tutaj wyłączają swoją moralność i generalizują jak #!$%@?. Trochę śmiesznie oczekiwać od żydów wysokich standardów moralnych jak sami przy takim ukraińcu je tracimy ( a przynajmniej najgłośniej krzyczące prawaki).
#izrael
  • 10
@L3gion: Co ma piernik do wiatraka? Idąc taką logiką, to jak Palestyńczycy mają siedzieć cicho będąc pokoleniami w okupacji, w zamkniętej strefie jak zwierzęta? Czy nie znacie NASZEJ historii? Obozy koncentracyjne, Powstanie Warszawskie (którego ja nie popieram, ale szanuję i upamiętniam w rocznice). Państwo Izrael to sztuczny twór, wbity jak wrzód dla interesów USA i "Zachodu", zgruzują Gazę to problem i tak się nie rozwiąże, nadal będą tam wrzodem świata arabskiego.
Czy nie znacie NASZEJ historii? Obozy koncentracyjne, Powstanie Warszawskie (którego ja nie popieram, ale szanuję i upamiętniam w rocznice).


@bocianbialy: Nie widzisz różnicy między najazdem jednego suwerennego państwa na drugie (Polska vs Niemcy) a terytorium które do którego w gruncie rzeczy prawa mają obie grupy (Żydzi vs Islamiści)?

idąc taką logiką, to jak Palestyńczycy mają siedzieć cicho będąc pokoleniami w okupacji, w zamkniętej strefie jak zwierzęta?


Są w dupie na własne
@Kantar: bardzo mądre spostrzeżenia. Tylko wiesz ze oni robili to od lat? Wpadali i szlachtowali ludzi na przystankach, albo w losowych domach? Praktycznie codziennie były takie akcje. Oczywiście nie na taka skale. Zawsze jak to pisałem to wyglądało jakbym był obrońcą, a tylko pytałem sie czy ludzie maja tego świadomość. A to był tylko fakt o którym nawet teraz ludzie nie wiedzą, a ja w nagrode dostawałem grad minusów.