Wpis z mikrobloga

To co się #!$%@?ło to nie wierzę. Czekam na paczki z DHL i obie mają przyjść z Niemiec. Jedna od znajomego który ma mi podesłać rzecz kupioną w Niemczech a druga ze sklepu internetowego. W poniedziałek rano widzę sms że paczki czekają w punkcie odbioru razem z kodem do odbioru. No i super, wchodzę sobie na stronę DHL i widzę punkty odbioru. Jadę tam i podaje numery paczek i kodów. Po czym babka wyciąga mi dwie ogromne paczki po 30 kg jedna i każe mi je zabierać. Ja na nią patrzę i mówię że pomyłka ale ona mi pokazuje na kartonie napisane 3 ostatnie cyfry numerów paczek i każe mi to zabrać. Jak się coś nie zgadza to na infolinię dzwonić. Zabrałem to i zamówiłem taksówkę bo nie dowiozę tego zbiorkomem. Wtargałem to do mieszkania i otwieram pierwszą paczkę a tam drukarka 3D #!$%@?.jpg . Obracam paczki w poszukiwaniu etykiety i jest etykieta DHL która jest pusta. Brak imienia, nazwiska, adresu absolutnie nic po za kodem kreskowym. Odklejam tę etykietę a pod nią etykieta Deutsche post z adresem na drugi koniec miasta i z niemieckim imieniem i nazwiskiem ale z moim numerem telefonu do kontaktu. Oglądam te kartony a tam nazwa firmy i numer katalogowy producenta więc wklepuje to w internet. Wyskakują mi dwie drukarki 3D za ponad 6500 zł. Jadę pod ten adres i nikogo nie ma. Dzwonię do DHL żeby odkręcili tę sprawę bo ktoś wywalił ponad 6 tysięcy na sprzęt. Na infolinii rozmawiałem z ponad 5 osobami. Żadna nie ma pojęcia co zrobić. Dzwonili później do mnie ponad 6 razy że zajmują się sprawą ale nie wiedzą co się stało. Na koniec dostałem telefon z informacją że oni zrobili wszystko dobrze a ja jak chce to mogę sam szukać właściciela. Ona jeśli przełożony się zgodzi to wyślę mi e-mail kontaktowy do osoby która miała to odebrać ale radzi nie robić tego samemu tylko przez nich (ale oni zamknęli sprawę)… . No i teraz mam dwa wielkie kartony z drukarkami, brak kontaktu i mogę sobie czekać na telefon od odbiorcy jeśli wpadnie na to żeby sprawdzić czy nie pomylił numeru telefonu przy odbiorze. Jutro pojadę jeszcze raz pod ten adres i zostawię swoją wizytówkę. To jest powód dlaczego nienawidzę zamawiać paczek opłaconych z góry a DHL nie pozdrawiam za tak #!$%@? zachowanie w stosunku do klienta i do mnie. #zalesie #dhl ##!$%@?