Wpis z mikrobloga

Tych kilka dzisiejszych banów dla dobrych koliegów przypomniało mi pogrom, jaki tu się odbył o tym czasie rok temu. Znamienna była pewna krwawa noc, noc w której KILKADZIESIĄT chopów dobrych zostało pozbawionych kont. Oto jak było. Rumun przejmował konta, wrzucał z nich wiadomo co. Niektórzy plusowali. Zarówno plusujące jak i konta przejęte zostały zbanowane. Tag wymarł na parę tygodni. Całość była początkiem afery z banowaniem tysięcy użytkowników. Rok temu utraciłem konto w ten sposób właśnie. Oglądałem se film, chciałem się zalogować i mnie wyrzuciło. Logowanie było z innego ip niż moje. Potem było już over. Rumun przejął i było po koncie. Konto przed usunięciem pobrałem i zapisałem na dysku, z sentymentu..

Warto pamiętać zachowanie m0deracji, kilkadziesiąt wymienionych maili, z udowodnieniem, że ja to ja, nic nie dało. Po czasie nawet odpisywać przestali. I było over, podobnie jak i dziesiątek koliegów obecnych tutaj dziś. Niech ten post będzie przestrogą. Uważajcie na to co piszecie, co plusujecie, miejcie silne hasła. Bo nie znacie dnia ani godziny, gdy zostaniecie stąd usunięci.
#przegryw
Pobierz Van-der-Ledre - Tych kilka dzisiejszych banów dla dobrych koliegów przypomniało mi po...
źródło: Krwawanoc
  • 3
@Van-der-Ledre: odkąd jest nowy wyklop20, mam trochę w dupie czy dostanę bana, czy nie. Założę sobie nowe konto i tyle, nie jestem jakoś szczególnie przywiązany do tego głównego. Nie chce mi się już tutaj produkowac jakichś sensownych treści czy komentarzy. Nawet zgłaszać nie mam chęci, zwłaszcza że ten panel jest teraz #!$%@?.