Wpis z mikrobloga

Pojawiają się posty że odpowiedź Izraela jest "za mocna". Co to znaczy? Co mają zrobić? Jak będzie za lekko to za kilka miesięcy czy lat #!$%@? odrobią straty aby znów zrobić to samo? To jak wyrywanie kleszcza bez głowy - odrośnie.
Myślę że w końcu postanowili nie zważać na krytykę i zakończyć temat na zawsze, i nie dziwię się im bo ile można?. Inaczej każdy człowiek mieszkający w tym kraju musi sobie kalkulować że w każdym momencie on czy ktoś z ich rodziny może zostać zamordowany przez psychopate w sandałach a potem ciało wleczone przez ulice i opluwane. Czy wolałbym żyć cały czas z taką świadomością, czy raz zrobić porządek na zawsze?

#izrael #wojna #palestyna
  • 10
@Varin Ale zauważ, że to Żydzi weszli na ziemie Palestynczykow, a teraz jest to "problem który należy ostatecznie rozwiazac" mordując wszystkich Palestynczykow... No nie chciałabym żeby mi się ktoś taki dokoptowal do mojego kraju a potem stwierdził że za bardzo mu zagrażam
@Varin przecież to jest logiczne, że jak by Izrael teraz im odpuścił to już w ogóle by się wozili..Wydaje mi się że to się skończy eksterminacja jak Australia zrobiła z Aborygenami...