Wpis z mikrobloga

A to dlatego ze nienawidze klamcow, a reszta politykow juz wystarczajaco naplula mi w twarz. Nie mam zamiaru udawac ze pada deszcz.


@Po7latach: Jak tam słuchanie o tym, że program Konfederacji jest dla debili, aby głosowali, czy o tym, że wcale nie zamierzają go realizować? Już zlizałeś tę ślinę?

Btw nowa jakość - ludzie całe życie w polityce i spadochroniarze z innych partii xD
Jakby mieli powiazania z pisem czesciej byliby pokazywani w tvp itp wiec nie wierze w ta koalicje.
Z reszta jesli sie zawiode to przyznam wam racje. Na calej reszcie zawiodlem sie juz dawno :)
Jakby mieli powiazania z pisem czesciej byliby pokazywani w tvp


@Po7latach: A nie bierzesz pod uwagę, że oni jednak zdają sobie z tego sprawę i wystarczy taki udawany konflikt, a już wyborcy Konfederacji, tacy jak ty, się nie zorientują?
nie. Patrzac na bezsensowne i totalnie nieprzemyslane ruchy pisu watpie zeby byli az tak przebiegli przyjacielu :)


@Po7latach: No to słabo znasz historię, bo oni już to robili kilkukrotnie. Nawet i kiedyś z ugrupowaniem, którego członkiem był Bosak. Poza tym to jest taki poziom propagandy, który przejrzy każdy z IQ > 90, serio nic skomplikowanego. Nawet Rachoń ogarnie, choć Konfederata widać nie.
uwazam ze sie mylisz


@Po7latach: Twoje prawo, w końcu jesteś niedoinformowany, to i takie opinie. Ale wystarczy byś sprawdził, co się stało z Kukizem, Gowinem, czy wcześniej LPR i Samoobroną. To nie jest kwestia opinii nawet, to są fakty. Tak samo, jak te, że to nie są żadne nowe twarze w polityce.
@Po7latach: już wielokrotnie wycieki że skrzynki Dworczyka były potwierdzane jako autentyczne. Nikt nie zaprzeczył autentyczności tego maila. Nawet dla kuców na wykopie jedyna linia obrony jaka do tej pory wymyślili to to, że mail jest sprzed 3 lat (jakby to cokolwiek zmieniało)
@Po7latach: maile były publikowane w serwisie 'Poufna Rozmowa', po tej frazie powinieneś znaleźć inne maile które wyciekły.
Nie przypominam sobie innych opublikowanych maili które byłyby związane z Konfederacją, ale mi ten jeden wystarcza.