Wpis z mikrobloga

Hej, mam aktualnie internet za 60zł z upc z kilkoma podstawowymi kanałami tv i jakiś super tani abonament w netii za 15zł miesięcznie ale wiecznie brakuje mi internetu w telefonie, nie ma roamingu i w sumie niezbyt potrzebne mi te kanały więc chciałbym coś zmienić, pozostając w możlwie podobnej półce cenowej. Rozważam 2 oferty:
- internet od play 600mb/s, standard wifi6, za 60zł/mies + abonament od virgin lub heyach - oba za 20zł/mies, 20gb neta i prawie 4gb roamingu
- Orange Love Mini - na ulotce którą mi dali piszą że oferują światłowód do 1gb/s i abonament 100gb za 85zł w pierwszych 12 miesiącach. Brzmi trochę zbyt dobrze i zastanawiam się nad jakością tych usług. Plus chętnie usłyszę jak wygląda instalacja światłowodu

Rozważam też po prostu przeniesienie neta i telefonu do Play ale tam najtańsze co zaoferowali to net za 60zł i abonament za kolejne 35zł, przy czym może z takiego połączenia są korzyści o których sam nie wiem, zatem możecie mnie oświecić ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#abonament #internet #telefony #play #upc #virginmobile #orange #pytanie #operatorzykomorkowi
  • Odpowiedz