Wpis z mikrobloga

#odyn kolejne odcinki u blondyna uswiadamiaja mnie że to taki zaradny gosc,ale z mentalem 10 latka, dlugoterminowo wszystko go nudzi,pobawi się czyms chwile i rzuca to w kąt,kazda nowa zajawka jest dla niego wow i najwazniejsza - na 1 dzien - a później szuka kolejnych tematów,plus to upodobanie do złomu i druciarstwa jakby miał cos nie tak pod kopułą, kto normalny magazynuje pordzewiale śrubki i inne bzdety i #!$%@? tym garaż,podwórko, szansa ze kiedykolwiek z tego skorzysta jest zerowa. Dodatkowo dzis jest tyle sklepów, obi,castorama itd,wszystko na wyciagniecie ręki za grosze,a on robi smietnik na posesji
  • 5
@OdcienZieleni: czyli jak ktoś pisał kiedyś że blondas to kopia Adasia. Przecież Adaś też miał chwilowe zajawki typu łódka, wędkarstwo, rzucanie magnesem, codzienne livy, jedzenie jakichś lokalnych rzeczy raz dziennie i ich recenzja (z tego co pamiętam skończył po 4 dniach chybana jakiejś czekoladzie, której już niezrecenzował xD ). Miał pewnie jeszcze coś o czymś zapomniałem oprócz rzeczy z cyklu odyna.
@Hokey: mając tam jakąś fajną furę albo warsztat, nawet można, ale patrzeć na brudne ściany i po raz setny układać śrubokręty dla klików na yt, to nie wiem właśnie.