Wpis z mikrobloga

ogolnie mysle ze bedzie grubsza sprawa cos z tego #pandoragate
Mi sie zdaje ze ozdoba dostal koronnego, jeszcze na mysl mi wpadl pewien bogaty pan deweloper ktory zadawal sie z panem od kamery i z tym drugim. 4 byle partnerki ktore nie zyja?? Zabawianie sie z nieletnimi? Pan od kamery tez mial w tym udzial.
  • 4
  • Odpowiedz
@Anonfanatykrowerow: No, tak samo jak każda afera polityczna była czymś grubym. PiS obalony przez Odrę, PiS obalony przez aferę śmieciową, ale i z tym i z Pandoragate wystarczy parę tygodni i ludzie o tym zapomną jeżeli nie pójdzie jakieś postępowanie gdzie organy ścigania już będą miały robotę.

Nie oszukujmy się, ale skandale medialne w Polsce trwają parę tygodni a potem wszyscy o nich zapominają. Więc dopóki Pandoragate utrzymuje się tylko
supra107 - @Anonfanatykrowerow: No, tak samo jak każda afera polityczna była czymś gr...
  • Odpowiedz
@supra107: a co się teraz nie obraca wokol kasy?
czuje cos po kosciach ze tutaj nie do konca bedzie wszystko jasne, zreszta jak zawsze. Mi w glowie siedzi ten ozdoba ktory duzo o tym temacie mowil. Nie chce byc spekulantem ale zeby cala sprawa nie zakonczyla sie na najwyzszych wyrokach jakie sa dostepne w naszym kraju
  • Odpowiedz