Wpis z mikrobloga

Witamy!

Niebawem kolejna edycja! Będzie to już VII edycja Wykopoczty! Rozpocznie się 07.03.2014. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy!

Kilka informacji zanim się edycja na dobre rozpocznie.

Przede wszystkim po kilku niezadowolonych użytkownikach oraz dłuższej konwersacji doszliśmy do wniosku, że oficjalnymi tematami kolejnej edycji będą DIY (Do It Yourself - czyli zrób coś sam) oraz regionalne. Postanowiliśmy zmienić z gimbynieznajo w obawie przed wysyłaniem starych, niepotrzebnych rzeczy, które leżą u Was w domach. Mamy nadzieję, że zrozumiecie.

Kolejną sprawą są organizatorzy. Tutaj nie ma zmian od poprzedniego wpisu, ale przypomnimy, że organizatorami następnej edycji będą:

@Dreszczyk oraz @MistrzuYoda - tylko kwestie techniczne oraz graficzne.

@kerly, @zdechly_jez, @chomi , @tomix, @speerpre oraz @GrabkaMan - cała reszta.

Chcemy także powiedzieć, że nastąpią znaczące zmiany w systemie rejestracji. Wszystkie po to, by usprawnić i ulepszyć działanie całej zabawy.

Wszystkie osoby zalogowane w naszym systemie otrzymają od nas Prywatną wiadomość z powiadomieniem o rozpoczęciu nowej edycji. Także stay tuned.

Pozdrawiamy, Organizatorzy.

#wykopoczta #wykopocztaogloszenie #wykopocztaorganizacja
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykopoczta: sorry za tendencyjne pytanie, ale ja tu jednej rzeczy nie ogarniam:

"Wszystkie osoby zalogowane w naszym systemie otrzymają od nas Prywatną wiadomość z powiadomieniem o rozpoczęciu nowej edycji. Także stay tuned."

Jest to pierwsza edycja poczty, w której mam zamiar wziąć udział, to jak mam się zalogować, skoro wywala mi komunikat, że "Niestety, teraz nie możesz się już zapisać ;_;"?
  • Odpowiedz