Wpis z mikrobloga

Witamy!

Niebawem kolejna edycja! Będzie to już VII edycja Wykopoczty! Rozpocznie się 07.03.2014. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy!

Kilka informacji zanim się edycja na dobre rozpocznie.

Przede wszystkim po kilku niezadowolonych użytkownikach oraz dłuższej konwersacji doszliśmy do wniosku, że oficjalnymi tematami kolejnej edycji będą DIY (Do It Yourself - czyli zrób coś sam) oraz regionalne. Postanowiliśmy zmienić z gimbynieznajo w obawie przed wysyłaniem starych, niepotrzebnych rzeczy, które leżą u Was w domach. Mamy nadzieję, że zrozumiecie.

Kolejną sprawą są organizatorzy. Tutaj nie ma zmian od poprzedniego wpisu, ale przypomnimy, że organizatorami następnej edycji będą:

@Dreszczyk oraz @MistrzuYoda - tylko kwestie techniczne oraz graficzne.

@kerly, @zdechly_jez, @chomi , @tomix, @speerpre oraz @GrabkaMan - cała reszta.

Chcemy także powiedzieć, że nastąpią znaczące zmiany w systemie rejestracji. Wszystkie po to, by usprawnić i ulepszyć działanie całej zabawy.

Wszystkie osoby zalogowane w naszym systemie otrzymają od nas Prywatną wiadomość z powiadomieniem o rozpoczęciu nowej edycji. Także stay tuned.

Pozdrawiamy, Organizatorzy.

#wykopoczta #wykopocztaogloszenie #wykopocztaorganizacja
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vampiremoon: jak to się nie łapiesz, 51 komentarzy już kwalifikuje przecież, a wystarczy 7 komentarzy i 1 wpis w ciągu miesiaca przed zapisami, aby spełniać także drugie kryterium :)
  • Odpowiedz
Wołam żeby nie przegapił zapisów


@Cender: nawet jakbym mógł w tej nie chcę brać udziału - nie podoba mi się tematyka.

Czy Twoja męskość doznała spełnienia?
  • Odpowiedz
@Wykopoczta: kilku niezadowolonych... na te mnóstwo co brało udział...

a miałam taką cichą nadzieję na książkową wersję wykopoczty ;_;

Mam mieszane uczucia, ale może coś z tego wyjdzie. W końcu będzie się bardziej liczył list ;) Ale znając fantazję wykopków... może być... różnie :P
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: cóż była przeprowadzona ankieta wśród Wykopowiczów i dlatego są tematy takie a nie inne, jednak różnica między gimbami i regionalnymi była niewielka, dlatego dyskutowaliśmy o tym dodatkowo między sobą (jak widać burzliwie, bo najpierw decyzja padła na gimby, a po odgłosach niezadowolenia i obawach z nimi związanymi zmieniliśmy jednak na regionalne).
  • Odpowiedz