Wpis z mikrobloga

Do tego w którym masz aktualnie podpięty numer telefonu, możesz mieć tylko w jednym. Jak ustawisz w x to anuluje podpięcie w y


@Huntley: co nie? XD

Do tego w którym masz aktualnie podpięty numer telefonu, możesz mieć tylko w jednym. Jak ustawisz w x to anuluje podpięcie w y


@mariusz5891: ja nigdy żadnego numeru nigdzie nie podpinałem, ale robię przelewy na numery znajomych z różnych banków (chociaż nigdy takiego
Z założenia numer telefonu danego klienta może być połączony tylko z jednym numerem rachunku bankowego. Jeżeli ktoś ma więcej kont, np. w mBanku i BZ WBK, system wymusi na nim decyzję, które z nich ma być rachunkiem służącym do odbierania przelewów P2P. Klient oczywiście może tę decyzję w każdej chwili zmienić za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej. Natomiast w jednym momencie może mieć tylko jeden rachunek bankowy skojarzony z systemem Blik dla przelewów
@Silvestre_Cucumeris:
A to nie do mnie pytanie, nigdzie nie napisałeś jakie masz banki i w jakim działa blik. Zawsze możesz wejść w aplikacje - ustawienia blik i powiązać sobie numer z tym kontem które chcesz mieć jako główne.