Wpis z mikrobloga

Przyznajcie, 99 procent zainteresowanych aferą ma gdzieś te małolaty z którymi spotykali się i do których benki wysyłali jutuberzy. Wszyscy chcemy igrzysk i tego żeby oskarki z minecrafta pospadały z rowerków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pandoragate
  • 28
  • Odpowiedz
@classsic: nie no mi szkoda bo bałamucenie 14latki co jej mózg dopiero dojrzewa, przecież one nie myślą logicznie.
Np. te lody ekipy ja szedłem do biedry to se szukam rożka najtańszego bo mi to ryba xD a te dzieciaki kurła lody po 7 złotych szukały i się biły o to, no to kurła pewnie ze mi szkoda i to nie głupie dzieci tylko właśnie manipulowane przez zboka #!$%@?. Hatfu na nich
  • Odpowiedz
@classsic: Mi szkoda dzieci. Szkoda mi zwykłych dziewczynek, które siedziały na czatach i jakiś oblech nimi manipulował. Ale suczysk alternatywek 16+, które dobrze weidzialy co robią dla atencji, to mi w ogóle nie żal.
  • Odpowiedz
@classsic: reprezentuje tzw trzecia droge czyli kompletnie w #!$%@? mam jedno i drugie :D na plus tylko krysztalowe memsy z gonciarzem, moze dlatego ze jedynie jego morde kojarze a reszta to nawet nie wiem kto to jest
  • Odpowiedz
@classsic: Nie, mnie interesują szkody na psychice kobiety, ścieżki rozwoju - te normalne i te zaburzone. Czy i jak można komuś po takich przejściach pomóc oraz jak zabezpieczyć własne potomstwo przed taką sytuacją.
  • Odpowiedz