Wpis z mikrobloga

@Kempes: Wierzysz w to, że tam nie zginął żaden cywil? Naprawdę? Po drugie gdy ruscy piszą, że zaatakowali jakiś blok bo była tam stypa, wesele lub pub ZSU to krzyczycie o ruskiej propagandzie a teraz wystarczy, że IDF poda, że ten blok jest siedzibą Hamasu i jest spoko?

Hamas to raczej kitra się w tunelach pod miastem a nie w miejscach gdzie wiadomo, że będzie walone.
@Aquamen Pewnie zginął. Niech podziękuje za swoją śmierć terrorystycznej organizacji Hamas i jej działaniem, które spowodowały nasilenie konfliktu, kiedy był względny spokój.
@sepuqqu: w Chersoniu może i nie ale widziałem już jeden film z dekapitacji z wojny na Ukrainie oraz jeden z kastracji.

Poza tym ruscy budują właśnie taką narrację jak opisałeś w kraju i usprawiedliwiają tym mordy.
@sepuqqu: w Chersoniu może i nie ale widziałem już jeden film z dekapitacji z wojny na Ukrainie oraz jeden z kastracji.


@Aquamen: ale pojedyncze przypadki to co innego niż to jak w palestynie wjeżdżasz do centrum miasta z odciętą głową i wokół ciebie z bloków wybiegają zwykli mieszkańcy i tańczą jak małpy allahu akbar
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kempes: tak. Powiedz mi jeszcze, że to ten sam wywiad ustala cele który nie dowiedział się o największym ataku na Izrael od czasów wielkiej wojny. No powiedz.
@Aquamen A ty myślisz, że najlepszy wywiad na świecie nie popełnia błędów? A może wiedzieli o akcji od dłuższego czasu, ale nie przewidzieli jej skali? Ludzie popełniają błędy, które mogą doprowadzić do opłakanych skutków.
A ty powiedz, uważasz ludzi za nieomylnych, którzy zawsze wszytko wiedzą?