Wpis z mikrobloga

@Alojzydupa1: ja jestem hardcorowym zwolennikiem wolności słowa ale lansowanie baby która handlowała kobietami (de facto fundując im wielokrotne gwałty) to jest takie s*wysyństwo, że ktokolwiek pracujący dla tej stacji powinien zamknąć ryja w kwestii moralności. A prawdę mówiąc to powinno im się do*rdolić jakąś karę. Ludzie, wszystko ma swoje granice.
  • Odpowiedz
@Alojzydupa1: Wyjdę na jakiegoś psychopatę ale powinien pojawić się jakiś gość nie mający niczego do stracenia, który ubijałby tych wszystkich influencerów jeden po drugim. Coś jak w filmie Blitz ze Stathamem tylko, że zamiast policjantów to influencerzy i inna patologia promowana przez 'wolnościowy' TVN
  • Odpowiedz
  • 1
@Alojzydupa1 trafiłem kiedyś na tego mega kota na tik toku.
Prowadzał się z laską która wyglądała jakby miała zaraz wymrugać morsem "ratujcie mnie". Z miejsca dałem bloka bo śmierdziało mi fejkiem pod zasięgi. A tu kolejne gówno.
  • Odpowiedz
@Alojzydupa1: no ja od Śpiewaka o tym #!$%@? Megakocie słyszałem już przynajmniej w lutym 2022, jeszcze przed wybuchem wojny na Ukrainie. Dziwię się, że żaden takie commentary albo nwasd się za gnoja nie zabrało
  • Odpowiedz
@Alojzydupa1: ogolnie uwielbiam ttv : D googlebox, kanapowcy, kanapowczynie, nasi w mundurach. To jest najlepsze co powstalo w telewizji polskiej kiedykolwiek :D no ale faktycznie maja ten swoj kącik kontrwersyjny, patoprogram, krolwe zycia. Tez nie podoba mi sie promowanie takich ludzi no ale cóz idą tam gdzie jest pieniadz... a ludzi takie #!$%@? umyslowe interesuje. Tez tego nie rozumiem. Ale nie spuszczalbym calej telewizij w kiblu : D
  • Odpowiedz