Wpis z mikrobloga

Polacy od 24 godzin koczują na lotnisku w Tel Awiwie, siedzą z ludźmi z całego świata. Patrzą jak inni robią odprawy, zaprzyjaźnieni Bułgarzy odlatują rządowym samolotem do domu a polski konsulat utrzymuje, że przestrzeń powietrzna jest zamknięta i każe czekać na konsula, który być może przybędzie na lotnisko xD Żadnej pomocy, wody, jedzenia, w kraju gdzie kebab może kosztować więcej, niż loty xD

Po dobie Blaszczak informuje na Twitterze xD, że wyślemy prawie półwieczne Herculesy po uwięzionych na lotnisku xD

Dzięki Bogu w nocy nic nie jebło w lotnisko bo potężni Rumuni i Bułgarzy oglądaliby to w telewizji a Polacy na żywo xD

I dlatego moi drodzy jesteśmy robakami, nie dajcie sobie wmówić pierdół o silnym państwie. Państwo jest silne wobec słabych i dla polityków. Ty masz płacić podatki i zamknąć mordę. Pieprzona Bułgaria która Lechitom się kojarzy głównie z Cyganami bardziej dba o swoich.

Czy to że na Flightradarze regularnie widać wylatujące samoloty pasażerskie z całego świata i żadnego polskiego może mieć podłoże w tym że PiSowski rząd skłócił nas z całym światem w tym z Izraelem? Nie wiem, ale się domyślam.

#bekazpisu #takaprawda #izrael #palestyna #polska #polityka
  • 43
  • Odpowiedz
że wyślemy prawie półwieczne Herculesy


@Silvestre_Cucumeris: jak ogólnie z wydźwiękiem wpisu się zgadzam, tak to już jest czysta ojkofobia i zupełnie niesłuszne stawianie nas w najgorszym świetle. Po co? Przez takie zabiegi wychodzisz na kogoś kto #!$%@? w Polskę po to żeby #!$%@?ć, a nie żeby zwracać uwagę na problemy.

Samolot to nie jest Twój VW Passat, sam wiek budy nic nie mówi. Dzwoń do USAF że są #!$%@? biedakami, bo
  • Odpowiedz
@BennyLava: taki mały hint, możesz wyczarterować samolot z lotu, który zrobi dokładnie to samo w podejrzewam lepszych warunkach lub robić ustawkę i wysyłać samolot wojskowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: jak kogoś nie stać na leczenie onkologiczne, to niech się nie leczy. Nie rozumiem czemu reszta obywateli miałaby pokrywać koszty czyichś problemów.
Ja tam jednak wolałbym żeby mój kraj stał murem za swoimi obywatelami. Żeby polsko paszport był wartościowym dokumentem, a nie śmieciem.
  • Odpowiedz
taki mały hint, możesz wyczarterować samolot z lotu, który zrobi dokładnie to samo w podejrzewam lepszych warunkach lub robić ustawkę i wysyłać samolot wojskowy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tonawegla: żadna normalna cywilna linia lotnicza nie poleci w obszar działań wojennych, chociażby ze względów formalnych (ubezpieczenie). Wojskowe lotnictwo transportowe służy w czasie pokoju dokładnie do takich akcji jak ta. Cywilnymi czarterami to sobie można ewakuować obywateli przed pandemią
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: Ktoś w takich samych ramach porównuje wiek #!$%@? samolotu wojskowego jak wiek samochodu i już wiesz że masz do czynienia z totalnym ignorantem xD Poczekaj aż się dowiesz że najpopularniejszy samolot świata Boeing 737 to technologia z lat 60, a F16 to lata 70

Poza tym wiadomo nasz rząd coś coś tam to dobrze że nie pozwalają nas ewakuować xD Ja w sumie nie wiem co tam się dzieje, ale
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: Sam miałem tam lecieć na wczasy w sierpniu, ale popatrzyłem sobie na komunikaty MSZ, które to odradzały, wiec odpuściłem. Jeśli ludzie mimo ostrzeżeń latają do takiego kraju na wczasy (podróże służbowe nie liczę) to znaczy, ze nie do końca są ogarnięci….
  • Odpowiedz