Wpis z mikrobloga

@ThomasPol: a co ty myślisz, że to są naprawdę jacyś podludzie którzy się wysłowić nie potrafią po angielsku? Przecież to są tacy sami ludzie jak ty czy ja tylko bardziej doświadczeni przez los przez co szybciej dorastają. Twoja narracja staje się z wpisu na wpis coraz bardziej oszalała i okropna.

Nic nie usprawiedliwia gwałtów i morderstw Hamasu ale też nic nie usprawiedliwia walenia w blok w którym są dzieciaki. Ochłoń i
@Aquamen: dzieci?Nikt by nie pozwolił żydom atakować blok z dziećmi.Moze jestem trochę naiwny ,ale nie wierzę ,żeby to zrobili.Ty jednak usprawiedliwiasz to co się dzieje teraz z ludźmi którzy nie mieli z polityką do czynienia.Malo wiesz.
@maad: Podaj przykłady kogoś, kto rzeczowo popiera Hamas, albo w ogóle ogarnia czym jest owa organizacja. Ja zacznę. Miała korzenie w Izraelu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Aquamen: Nie wczorajszych.Tu przychodzi globalny konflikt.O którym media nie mówią.Smiac mi się chce jak muzułmanie nie nawidza Rzymian.I odwrotnie.Po mordkach się całują jak biznesy robią.Najbardziej mnie boli to ,że przez tych pajacy cierpią ludzie ,którzy nawet nie mają pojęcia co się dzieje.Nie świadomi.
@NoMercYYY: w takich wojnach w szeregach Hamasu są brutale i dlatego Palestyna jeszcze istnieje bo stawia opór. Change my mind.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Hamas jako jedyna siła stawiająca opór jest siłą akceptowalną tam. Czy nam się to podoba czy nie.