Wpis z mikrobloga

#pandoragate Patrząc na te wszystkie filmiki sprzed lat gdzie różni Youtuberzy sobie żartują z tego że #stuu lubi dziewczynki, wtedy mogło się to wydawać żartem, ale teraz mają przewalone bo to dowody w sprawie że wiedzieli. Taki #thenitrozyniak x2 uczestniczył w takich żartach raz z całym pompa team a później z Rezim...całe to środowisko starego YouTube widziało że coś jest na rzeczy, może nie mieli dowodów ale chodziły takie plotki. Ale nagle to NIKT nic nie wie, no taki #boxdel mógł wiedzieć równie tyle samo co taki Nitro i Ismu, ale to mu się dostało po dupie. #dubiel Z racji że bardzo się przyjaźnił ze Stuu i z filmu #wardega jasno wynika ze po części w tym uczestniczył, Lexy i Błoński nie ma dowodów że wiedzieli, ale na kilku nagraniach jak się włączy kropki to jasno można się domyśleć.. Najbardziej to wysprzęgliła się Fagata, on jawnie powiedziała że o wszystkim WIE bo on jej powiedział, tylko ze ma NDA i boi się utraty współprac....hmmm jakoś nie widzę komunikatów firm które z nią współpracy że kończą współpracę, jedynie #famemma

ps. #ferrari niekiedy robi dobre ruchy jak nagłośnienie sprawy z Michałem G, ale niekiedy tak odlatuje że nie można go traktować poważnie..Chłop nic nie wspominał o #ozdoba nagle teorie spiskowe wystrzeliły w oczekiwaniu na film #konopsky to on wie juz ja się ta sprawa zakończy.
  • 3
Ferrari tyle razy farmazonił przysięgając że tym razem nie kłamie że ciężko teraz w jakiekolwiek jego słowo uwierzyć, nie ma się co dziwić że ludzie go traktują jak odklejeńca nawet kiedy powie coś prawdziwego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hejtel: też mi się wydaję, że stary YT wiedział, może nie o wszystkim, ale na tyle by to było podejrzane. Zawsze przy tych "żartach" pojawia się czternastka, nie trzynastka, piętnastka, czy dziesiątka. A baxton ze swoim tłumaczeniem, że nie miał dowodów jedynie jakieś domysły i wiedza, że spotkał się z czternastką w restauracji. To nie jest normalne. Plus miał zarzuty do Sukanek, że powiedziała i nic ugrała, ale jakby ludzie, którzy
@Hejtel Sukanek wiedziała w 2017, a powiedziała i poszła na policję w 2020. Te glosowki są po 2020. Sukanek zgłasza na policję, ale policja nic z tym nie robi. Fagata nie zna ofiar, ale to ona jest j3bana a nie Sukanek, która kryła pdf przez 3 lata. Fuck logic. I zanim ktoś się zsapie, nie nie bronie szpagaty, nie jestem jej fanką i obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.