Wpis z mikrobloga

#nicwaznego #scrollujdalej

Pamiętam jak kiedyś postanowiłem wejść na Mirko ze swoim jakże wartościowym i potrzebnym contentem na mikroblog. Zaczęło się w ogóle od tego że Krono rozpoznał Yoonę w awatarze na dole komentarzy pod jakimś wykopaliskiem.

No więc idea była taka że będę na dobranoc (to były czasy kiedy truskawkow odpisyawała każdemu) będę dorzucał do wpisu Koreankę, przeszło w miarę bez echa. Hejtowali trochę że dałna majo ale olałem.

Wychodziło pół Koreanki na dzień, takie tam każualowe wpisy 1.5miesięcznego konta. Potem zrezygnowałem z powodu braku atencji, miałem przerwę.. Postanowiłem wrzucić Yoonę jeszcze raz i spytać czy do tego wrócić a może nawet tagować. Był feedback! I to całkiem spory!

Tak powstała w miarę regularna koreankanadobranoc.

Po jakimś czasie wyłamali się Krono i sergeantmattBaker, później tockar, gregoriami i tak sobie wrzucaliśmy kpopowe piosenkarki obrzucani gównem przez starszych stażem mirków. Było ciężko, nikt tego nie lubił bo oczywiście każdy chciał mieć swój własny tag - ja miałem na dobranoc, sierżant na dziendobry ktośtam jeszcze nakazdaokazje i wyszło kilka tagów i ludzie nie mogli czarnolistować. Ktoś nas #!$%@?ł (ile to osób do gorących weszło na #!$%@? nas) żebyśmy sobie znaleźli jeden tag i tam wrzucali.

No i tak było, żyliśmy sobie grzecznie dopóki nie zaczeły się szykany ze strony moderatora tzn. Macie tagować nsfw bo na zdjęciach są kobiety :)


w końcu się poddał, no ale nieważne, Koreanka rosła powoli, ale stabilnie, pojawiały się nowi wrzucający i nowe suby, rozwijały się kpopowe dyskusje (padł nawet pomysł założenia strony) i tak doszliśmy do dzisiaj, gdzie Koreanka jest akceptowana społecznie, a głównym wrzucającym został Krono


Zaczęły się pojawiać koreańskie modelki i aktorki i wszystko zmierza ku rozwojowi.

50 obserwujących i 3000 wpisów.


#koreanka #geomagcontent
  • 16