Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: nastawiłbym się na to, że jednak PiS zostaje... co prawda, nie będzie miał większości sejmowej, ale w 99.9% sondaże w wyborach parlamentarnych się sprawdzają, bo sondażowniom zależy na autentyczności wyników. Póki co wygrywają wybory ale mają problem ze sformowaniem większościowego rządu. Także - po 15 będzie jeszcze gorzej. Bo teraz wielu ma nadzieje, a potem prysną i wojna PL-PL wejdzie na wyższy poziom.
@bencvallan: najprawdopodobniej będą rządzić z konfederacja albo wykupią kilku sprzedawczyków z opozycji a nawet jeśli przegrają to będą coś kręcić żeby zostać u władzy
mają przecież policje po swojej stronie
mam do tych wyborów pesymistyczne nastawienie bo wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować tak jak w 2020
@LubiePieski: Dla mnie sam putin może tu rządzić bo ten naród jest poroniony... Jak ludzie w moim wieku mogą głosować na konfederacje kiedy ja to robiłem 14 lat temu? A z drugiej strony jak namówić mnie żebym głosował na tuska i lewice kiedy pamiętam kwacha, milera, kosiniaka, donalda, urbana, i całe te ryje.