Wpis z mikrobloga

Wiecie jak się skończy atak na Izrael? Całkowitym zniszczeniem Hamasu. Macie pojęcie o sile Izraela? Oni by Polskę zniszczyli w 2 tygodnie będąc malutkim krajem, bo ich siła wojskowa jest ogromna. Do tego dodam że gdyby Hamas wypuścił tyle rakiet na Polskę co na Izrael to 90 procent by trafiło w cel i kraj byłby zrujnowany w ogromnym stopniu, a Izrael ogromną większość zneutralizował dzięki najlepszej tarczy antyrakietowej na świecie. Nie lubię ich i nie chwalę, ale to są zwykłe fakty.

#izrael #palestyna #hamas #wojna #swiat #terroryzm #armia
  • 15
  • Odpowiedz
@Winiok: Tak bardzo bronisz Palestyny a sam napisałeś dziś innemu użytkownikowi "A ja na twoja bolesna chorobę i chce żebyś żył jak najdłużej w bólu". Ty #!$%@? hipokryto xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Do tego dodam że gdyby Hamas wypuścił tyle rakiet na Polskę co na Izrael to 90 procent by trafiło w cel i kraj byłby zrujnowany w ogromnym stopniu


@radzioso532: przecież wiekszość tych rakiet jest produkowana metodą chałupniczą w domach i warsztatach mają zerową celność i ich jedyną zaletą jest to że są tanie, lecą w mniej więcej tym samym kierunku i wybuchają kilka kilometrów dalej od miejsca z którego się je
  • Odpowiedz
Macie pojęcie o sile Izraela? Oni by Polskę zniszczyli w 2 tygodnie będąc malutkim krajem, bo ich siła wojskowa jest ogromna


@radzioso532: Jak bardzo to przypomina pisanie o Kijowie w 3 dni to ja nie wiem :D Gdyby byli tak super to nie wpuściliby od tak kilku tysięcy ludzi z bronią na swój teren.
  • Odpowiedz