Wpis z mikrobloga

@KarolaG17 ale weź ty sobie mordy nie wycieraj ozdóbką i nie rób z niego maszynki do plusów.
Ty nawet daty śmierci nie znasz nie siedzisz tutaj ale widzisz, że temat wszedł do mainstreamu to szukasz atencji.
Jeszcze atakujesz barankiepa, nawet nie oznaczając go wykopowym nickiem. Znał Dawida osobiście, nie raz mówił, że influ to syf i patologia. Dalej ma kontakt z partnerką Dawida. Taka afera w rocznicę śmierci mogła go uderzyć. Zamiast normalnie napisać, pogadać z nim to lepiej się #!$%@? a później podczepić pod ozdóbkę.

#famemma
  • 3
@GoodGuyChucky93: eh próby monetyzowania Dawida, słabo słabo kompletna patologia odkąd #gra weszła do mainstreamu i tiktoka dzieje się profanacja. dobrze, że ktoś to zaważył bo mnie to już od wczoraj gryzie co się stało i jak ludzie szczególnie z tiktoka bezczeszczą dziedzictwo i depczą po wszystkim co święte
@DonKapuczino: Gdzie obsralem zbroje przed Rafatusem? Przecież ja się z niego śmiałem, typ mi pisał, że będzie się kontaktował z moim miejscem pracy. Nawet gdyby jakimś cudem odkrył gdzie pracuje to napisałby maila do mnie bo jako manager kawiarni zajmowałem się mailem.