Wpis z mikrobloga

Po filmie Baxtona nasuwa mi się jeden wniosek. A mianowicie znienawidzony przez 7/8 wykopu Nitro na którego jest x razy więcej materiałów "humorystycznych", które dziś są zwalczane, nie otrzymał takiego damage jak Bombel ani w trakcie wojny z wykopem, staśko i lewicowcami z X-a , ani po filmie NWASD. Co nie zmienia faktu, że robienie z obydwu antychrystów internetu jest dalece przesadzone. Ciekaw jestem, co tam Konop ma za teczkę i czy wpłynie to na moją konkluzję.

#famemma #boxdel #nitro #polskiyoutube #pandoragate
  • 7
  • Odpowiedz
@mainstreet33: Po prostu afera pedofilska działa na ludzi bardziej niż jakiś szczur siedzący przed komputerkiem i wyzywający innych ludzi. Przykładowo na facebooku ludzie cieszyli się jak jedna z "ofiar" ECPU popełniła samobójstwo skacząc pod pociąg.
  • Odpowiedz
@spiewana-pilka-nozna: wyzywakl dzieci na omegle, ktore pozniej byly wytykane przez widzow nitra w szkolach, przyczynil sie do wychowania zastepow zepsutych dzieciakow, ktore wyzywaja wszystkich na lewo i prawo jak ich idol, niszczyl lub uczestniczyl w niszczeniu y2berow, z ktorymi bylo mu nie po drodze. No nic takiego, rzeczywiscie...
  • Odpowiedz
Wyzywał dzieci na ome, tu się zgadzam.

Ale przyczynił się do wychowywania zepsutych dzieci? Nie, od tego są rodzice chłopie. A no i jak ktoś się dał zniszczyć to cóż, jego sprawa, widocznie coś było na rzeczy
  • Odpowiedz
Stary, ja oglądałem rafatusa, magicala czy rafona i jakoś nigdy rodzice nie mieli ze mną problemu bo poświęcali mi czas i mnie wychowywali. W tej chwili mam gewerbe w Niemczech i żyje sobie dobrze wraz z małżonką
  • Odpowiedz