Wpis z mikrobloga

#pandoragate #boxdel Mleko się rozlało, niestety ale czy słusznie czy nie, to nie ma już powrotu do tego co było przed aferą. Juź nie będziesz włodarzem #famemma nie będziesz miał też już szacunku u ludzi, bo nawet jeśli przetrwasz, to z tyłu głowy każdy będzie miał tą aferę, zawsze będzie od Ciebie śmierdziało, a perfumy nie pomogą. Myślę że wizyta w prokuraturze go uspokoiła, bo pewnie na sprośnych tekstach się skończyło, udowodnić ze wiedział o Stuu pewnie też będzie trudno, chyba ze wykopią jak na Fagatę wiadomości że wiedziała. U rodziny też się wytłumaczy i będzie git, ale w Internecie raczej nigdy się nie odbuduje, ja na jego miejscy szukałbym jakiegoś fajnego domu zagranicą i tam bym sobie anonimowo żył, kilkanaście milionów za udziały Fame, cały dorobek jaki ma i może sobie spokojnie żyć. A jeśli będzie dalej wrzucał treści to nawet i zarobi bez współprac. Gorzej jak z filmu Konopa wyjdzie coś co teraz zataja.
  • 1
  • Odpowiedz
@Hejtel: Mam wrażenie że wardęga wiedząc że ten konopsky robi konkretny materiał,wpieprzył się specjalnie z tym wszystkim żeby nie było boom. Tak się dogadał z tym baxtonem. Resztę sami sobie dopowiedzcie, ale ta olcia juz nie chce na baxtona psioczyc itp.. A gdyby pierwszy wyszedł materiał od tego konopskiego to mogło by to wyglądać całkiem inaczej. Przecież wardega i baxton razem uczestniczyli w projektach i on tak na baxtona nagrał bez
  • Odpowiedz