Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem, że mogę zrobić kurs prawa jazdy kat. C w ramach szkolenia z OSP :D kilkanaście lat w straży i taka nabilotacja :D mega się cieszę mirasy, całusy dla was! :DD

#osp #chwalesie #strazpozarna
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@dzidek_nowak nie zgadzam się. Z ogólnej wiedzy to wynika, że mam zjechać i ustąpić pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu.
Nie wiem czy pojazd uprzywilejowany może używać sygnałów dźwiękowych w terenie zabudowanym po 22.00, kiedy nie jest to konieczne. Nie wiem jakie są konsekwencje staranowania samochodu blokującego przejazd, nie wiem jakie są konsekwencje bezpodstawnego użycia syren i sygnałów dźwiękowych, jak mogę zareagować kiedy ktoś z premedytacją blokuje mi przejazd itd.
  • Odpowiedz
@skar tu nie masz się z czym zgadzać lub nie. Jest jak Ci napisałem.
A co do jazdy to co pytasz np. czy pojazd uprzy. może używać dźwięku po 22 godzinie to sorki ale dokształcić się musisz trochę bo to nie jest żadna wiedza specjalistyczna bo jakby nie mógł to by nie był uprzywilejowany xD
  • Odpowiedz
@skar typie. Ty mylisz teren z obszarem zabudowanym. Wymyślasz coś o sygnałach dźwiękowych po 22 godzinie i będziesz mnie pouczał. Idź na kurs. Przyda Ci się. Bo ja bym się bał zwykłym autem z Tobą jeździć a co mówić uprzyw. xD
Jesteśmy w KSRG więc każdy kto wyjeżdża co akcje ma sprawdzanią listę czy ma stosowne uprawnienia do tego co robił na akcji.
Idź na kurs bo masz braki więc się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzidek_nowak no dlatego chcę iść na kurs żeby się dowiedzieć, myślę, że to jednak rozsądniejsze niż wzięcie uprawnień na podstawie badań lekarskich i jeżdżenie na chłopski rozum.

Przypomnisz jak zdobyłeś uprawnienia? Zrobiłeś badania lekarskie i odebrałeś z wydziału komunikacji tak? XD
  • Odpowiedz
@skar jazda wg prawa z wyjątkiem możliwości na b-----h gdzie się przekracza prędkość czy też linie ciągłe to nie chłopski rozum a nadal podstawy które musi każdy z kat. B znać xD
Współczuję jednostce w której będziesz kierowcą. Najgorsi są tacy co to wszystko wymagają a nic nie potrafią ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzidek_nowak

Farmazonisz, że dostałeś papiery na badania lekarskie i szkolenie nie jest potrzebne bo potrafisz streścić 14h kursu do dwóch zdań i na podstawie wiedzy zdobytej na prawko kat. B masz już kompetencje do jeżdżenia uprzywilejowanymi. Czy Ty siebie czytasz? Pycha i butność charakterystyczna dla buraka z piwskiem z pod osp za komuny..
  • Odpowiedz
@skar chłopcze trochę pokory. Od 8 lat jeżdżę lekkim, od 6 lat jeżdżę ciężkim a dodatkowo amatorsko ciężarówką terenową w ciężkim terenie więc jak by co to mógłbym Cię uczyć techniki jazdy oraz przepisów i mówił byś mi na Pan xD
A co do OSP to jest to KSRG. Ale z kim ja rozmawiam xDDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@@dzidek_nowak ja p------e, możesz jeździć nawet 100 lat i mieć parowe w kształcie klocków hamulcowych i wcale nie będzie Ci to dodawało więcej racji. KSRG! XD co z tego, że jesteś w ksrg, dostałeś za to uprawnienia za badania lekarskie, bez kursu?

Podaje Ci dowody, ilość godzin kursu, ale jakbym mówił do psa, dalej mi wmawiasz, że wiesz lepiej bo jeździsz lekkim osiem lat xd lekkim to Ty się charakteryzujesz upośledzeniem.
  • Odpowiedz
@skar typie. Poczytaj co Ty wyżej pisałeś bo od tego co Ty masz za pojęcie i problemy to większej beki nie ma. Czy dźwiękowe można używać po 22 godzinie xD
Hahaha... Nie można. Ewentualnie kwadrans studencki do 22:15 jest a po tym surowo zabronione używanie dźwiękowych xD

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzidek_nowak nie odnosisz się w ogóle do tego co pisze, trzy razy już wytknales jazdę po 22, ale nadal nie przyznałes rano, że się myliłes co do tego, że, że nie ma kursu na uprzywilejowane, a to zaczął się cały spór xD

Zaraz odpiszesz, że jesteś w ksrg, jeździsz autkami po polach i dopisz jeszcze jakiś inny argument nie powiązany z tematem np. wzrost i twoja racja jest prawdziwa.
Dyskusja z
  • Odpowiedz
@skar typie. Już koń by zrozumiał. Nie pisałem, że nie ma takiego kursu tylko, że nie jest wymagany a Ty czytając to dostałeś gorączki.
Lecz się... Bo jak dla mnie możesz brać udział i w szkoleniach z tego jak poprawie mrugać okiem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzidek_nowak dobra kończę tą jałową dyskusję i tak za długo brodziłem w gównie twoich wysrywów, a pobazgrany to ty masz beret.

xD (w spoilerze)
  • Odpowiedz