Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że byłem na spotkaniu z Tuskiem, i to dla mnie miłe zaskoczenie xD chłop ma jaja to na pewno, można było wejść i stanąć zaraz obok niego i jakoś nie kontrowali tego, kto wchodzi – a to Podkarpacie bastion PiS-u… A mimo to taki Duda, Morawiecki czy Kaczyński jak tu przyjeżdżają, to zamykają całe drogi itp xD i są obsrani. Spodobał mi się też dystans herr Tuska do siebie. No nic pozostaje głosować na PO – bo PiS-u nie chce, a konfunia ostatnio mnie mocno zniechęciła do siebie, a najbardziej dowaliła tym, że ich lista to jakiś żart. U mnie wystawili obecnego burmistrza mojego miasta i wiecie co? On tyle z ich postulatami ma wspólnego, że hoho xD do tego narobił stanowisk dla rodziny i znajomych w gminie, jego decyzje są tragiczne. Chce się tylko dorwać do koryta i tyle. A z lista trzeciej drogi podobnie u mnie. #polityka #polska #wybory #bekazpisu #neuropa
  • 15
@Marsoni: Według mnie, jak dominuje Polska2050 to listy Trzeciej Drogi są naprawdę zacne. Jeśli PSL nie są zazwyczaj warte uwagi. A jak u Ciebie?

Ja raczej i tak na nich zagłosuję, bo Polska2050 to moja ulubiona partia.

A dystans Tuska doceniam, mam podobne wrażenia jak Ty z wiecu Tuska i uważam go za najlepszego lidera opozycji. Trzecia Droga go raczej popiera na premiera, a Lewicy, jak będzie w koalicji, to z
@mambar: Według mnie każdy, kto wejdzie w koalicje z PiS-em raczej odpali sobie protokół 0%, jednak nie można wykluczyć tego, że chciwość wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo że po prostu PiS wyciągnie posłów od konfy albo kogoś innego.
chłop ma jaja to na pewno


@Marsoni: Żona dorobiła mu rogów, a on jeszcze błagał żeby wróciła. Potem ze śliną wspominała do jakiegoś wywiadu czy gazety jak żałuje, że się zgodziła na powrót XD. Gdzie te jaja, bo nie widać XD
a najbardziej dowaliła tym, że ich lista to jakiś żart. U mnie wystawili obecnego burmistrza mojego miasta i wiecie co? On tyle z ich postulatami ma wspólnego, że hoho xD do tego narobił stanowisk dla rodziny i znajomych w gminie, jego decyzje są tragiczne. Chce się tylko dorwać do koryta i tyle. A z lista trzeciej drogi podobnie u mnie.


@Marsoni: KO na pewno jest inne, różne musisz spróbować, bo inne
@Marsoni: xd przeciez to jest jednorazowa akcja Konfy xd Pis wezmie od nich wszystkich narodowców bo z nimi są w dość dobrych relacjach. Z tego co przeczytałem już wiele razy to Pis z budżetu państwa ich finansuje. Narodowcy mają w kwestiach gospodarczych antyliberalne poglądy więc popierają socjal. Więc oni od razu pójdą w koalicje bez dłuższych rozmów. Z kolei monarchiści z Korony Polskiej która wchodzi w skład Konfy to nie zostaną
monarchiści z Korony Polskiej która wchodzi w skład Konfy to nie zostaną wzieci do koalicji przez Pis bo są zbyt niewygodni i nieprzewidywalni

@mambar: Jeśli PiS będzie potrzebował koalicjanta, by utworzyć rząd, to weźmie każdego, dosłownie każdego. A Braunowi obieca wszystko, monarchię, państwo wyznaniowe, tekę ministra do spraw inkwizycji ( ͡° ͜ʖ ͡°), Niedzielskiego pozwolą mu obrażać. Byleby tylko utworzyć rząd.
@Leszcz_Bagienny: Szczerze? W tej chwili wystarczy mi odsunięcie PiS-u od władzy, chyba żaden rząd nie prowadził aż tak bardzo szkodliwej polityki dla tego państwa. Przy PO mamy gwarancje, że np. środki z UE zostaną odblokowane. A Ty, na kogo zagłosujesz? xD Ja chętnie posłucham, nie jestem zamknięty na propozycje, ale jak wylecisz z konfunia albo lewica, to Cię wyśmieje, bo wszystkim tym partiom chodzi o to samo. PiS był po prostu
@Marsoni: Oczywiście konfederacja. Piszesz, że partią chodzi o to samo głosując na takich samych złodziei jak pis. Konfederacja jedynie się opowiada za interesami polaków. Nie mylili się podczas pandemii, wojny, jako jedyny stali na straży wolności. Bosak merytorycznie ora na każdym wywiadzie tak, że KO czy lewica nie wie w którą dziurę wskoczyć. Oczywiście jako socjalista jedynym twoim postulatem są środki z KPO? No bo przy konfederacji to ich nie będzie
@mambar: A tak serio, to jeśli PiS mógłby utworzyć rząd z Konfederacją i Konfa się na to zgodziła, to aby zadowolić Korwinistów wprowadziliby kilka mało znaczących zmian w ustawach upraszczających system podatkowy, a potem wykorzystywaliby już Konfę wyłącznie w celu wprowadzania zamordyzmu w sprawach światopoglądowych (powiedzieliby „Wiemy, że niektórym się to nie podoba, ale tak chciał nasz koalicjant”) i awanturowaniu się z Unią Europejską (w konsekwencji wyjściu z niej), aby mieć