Wpis z mikrobloga

DOGECOIN- przed hossa w 2017 jego cena oscylowała w granicy 0.0002 do ATH 0.015 dając zwrot 75x
Po 2017 oscylowała w granicy 0.003 Do ATH 0.68 dając zwrot 169x
Wiadomo ze nie kupimy idealnie na dołku ani nie sprzedamy na górce to odejmij sobie pare x od tego to i tak daje lepszy profit niż BTC przy minimalnym wkładzie.
Jaka jest moja vikopoanaliza?
Dogi od tych 0.06 zrobi lajtowo 100x czyli inwestując tałzena masz 100kola polskiego szitkojna. Jestem wręcz PRZEKONANY HEHE ze jak juz zacznie sie hossa na całego to Elon wrzuci dogecoina jako jakaś płatność/napiwek/ cokolwiek do X'a i juz mamy lambo pewniak, jednoczesnie będzie to znak zeby pozbyć sie juz wszystkich dogów.

ROBIE SKRINSA I WRZUCE JAK NA X'IE BEDZIESZ DAWAĆ NAPIWKI DOGEM
#kryptowaluty
  • 13
skąd wiesz? brędze. #!$%@? że elon obecnie a zasob wiedzy zeby zrobic kolejnego wechata tylko worldwide bo mial aplikacje finansowa teraz kupil aplikacja spolecznosciowa, rebranding już zrobił teraz tylko wycreaować przez niego coina a nie pompować jakiegoś shitcoina dla szybkiego zarobku dla elona
@nicspecjalnego: Niektorzy siedza na tym tagu od lat i nadal jedyne co to potrafia wysmiewac, samemu nie piszac zadnych analiz/predykcji i będąc takimi typowymi znafffcami co po prostu posiedzieli dluzej ale żadnych konkretów.
@opk20: też mi się wydaje że doge da zarobić w przyszłości ale jednak 0,06 to wciąż za wysoka cena jak na taki shit. Osobiscie czekam jeszcze na upadek jakiejś giełdy typu binance albo tethera i mocne spadki wtedy doge może wróci tam gdzie jego miejsce 0,01 i wtedy faktycznie da x100 po osiągnięciu 1$, bo więcej niż 1$ nie ma co liczyć