Wpis z mikrobloga

@Lohengrin zazdro. Ja wypiłam już kakałko, drugiego nie zrobię, bo to byłby nadmiar dobroci, zostaje tylko kocyk i książeczka. No może sobie herbatkę jeszcze strzelę. Mam taką dobrą, rozgrzewającą z chilli
@Dorciqch Zbrzydły mi wszelkie kryminały, fantastyka; od 3 lat moją miłością jest lit faktu i popularnonaukowa. Jest obecnie mnóstwo tak świetnie napisanych książek, że człowiek i się dobrze bawi i wiele się dowiaduje.
@Lohengrin ja bardzo lubię reportaże, literaturę popularnonaukową, biografie (jeśli są dobrze napisane), ale jeśli jest książka, której akcja dzieje się w Szczecinie, to obok takiej pozycji nie przejdę obojętnie. Jestem szczecinomaniakiem i pochłaniam wszystko, co związane z miastem. A dobry kryminał dziejący się w okolicy, którą znasz, czyta się zupełnie inaczej niż jakiś kolejny, którego akcja ma miejsce w przestrzeniach, które Ci nic nie mówią
@Dorciqch: czytałem wszystkie jego ksiązki i chyba nic lepszego od Sedinum już nie napisał, lubię go ale trochę mnie męczy wciąż ta sama grupa bohaterów i akcja dziejąca się wokół Szczecina
@pol-scot też uważam, że Sedinum było najlepsze i tak samo chciałabym, żeby następna jego książka była o innych ludziach, ale mimo wszystko każdą kolejną kupuję i czytam, bo podoba mi się to, jak pisze.