Wpis z mikrobloga

Holendrzy to pieprzeni rasiści.

MojE doświadczenia z tym narodem wskazują na to ze są nawet bardziej zapatrzeni w siebie niż Niemcy. Poza tym Niemcy są dużo bardziej dokładni i skrupulatni, Holendrzy to burdelarze.

Zmarnowałem sporo czasu na negocjacjach z duża holenderska firma. Ich podejście do Polaków jest dramatyczne. Ciekawe ze nie są równie odważni względem innych nacji

#legia #pilkanozna #holandia
  • 25
  • 73
@LaPuertaDelVino: zaproszono mnie na rozmowę o prace. Duza holenderska marka, wysokie stanowisko
1. W rozmowie z rekruterami czułem się jak pracownik drugiej kategorii. Wyniośli, z rezerwa patrzący na doświadczenie mimo ze sami mnie zaprosili.
2. Rozmowa o finansach była żenująca. Spodziewano się chyba oczekiwan na poziomie Mołdawii i skomentowano ze „nikt w Polsce mi tyle nie da”
3. Co najśmieszniejsze - zwrot kosztow przelotu i zakwaterowania otrzymałem dopiero po interwencji prawnika
Do innych jakos nie widać aby tak skakali


@Grzesiok: Może to coś mówi niekoniecznie o Holendrach ale o Legii? Kibice to wiadomo, że potrafią coś #!$%@?ć, Josue który gadał że gdyby nie piłka to siedziałby w pudle trafia do aresztu... o tym lepiej nie wspomnieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzesiok: ja miałem raczej miłe doświadczenia z tą nacją i generalnie trochę z nimi pracowałem ale 2x aż się zagotowałem jak usłyszałem:
- no to miło że Polska jest coraz bardziej cywilizowana i staję się bardziej europejska
- nie my obsługujemy tylko Europę... *chwila ciszy* no i Ukrainę *chwila ciszy* ale to chyba jeszcze też Europa prawda?
zrozumiałem wtedy że nawet najbardziej kulturalni i pozytywnie nastawieni do ciebie ludzie uważają się
@Grzesiok: ja miałem lepiej, "dla sportu" aplikowałem do jakiejś holenderskiej firmy, były chyba w sumie 3 rozmowy.
1) rekruterka PL
2) kadrowa z tej firmy EN
i 3 rozmowa najlepsza, to był jakiś znaturalizowany łysy, gruby hindus. Tak #!$%@? nieprzyjemny i wredny, że miałem ochotę rozłączyć się jak najszybciej.
@Grzesiok: dobra to moze się wypowiem jako, ze pracuje z Holendrem od lat. Ogólnie przyznawał zawsze, ze Polacy w Holandii maja przypietą łatkę gangusow i polglowkow. No cóż, latam co mc samolotem do Paryża przez Amsterdam i… chyba Holandia to najgorszy sort emigrantów z pl. Jako ogół. No bo tez kto tam jedzie- w większości ludzie do pracy na fabrykach, przy zbiorach i ma wózki. Ogólnie, całkiem słabo.
Ostatnio było zabójstwo
@Grzesiok: prawda jest taka, że większość Polaków żyjących w Holandii jedzie tam zarobkowo i odwala roboty, na które idą tylko imigranci lub holendrzy nieuki (którzy na takiej produkcji szybko zostają awansowani i są team leaderami itp.). Do tego dorzućmy fakt, że część z nich to patologia, która dużo pije i nie umie się zachować, a czasem jest agresywna. Holendrzy mają obraz Polaków zakrzywiony przez to, co obserwują u siebie. I owszem,