Wpis z mikrobloga

Kupilem 15 pro w dzien premiery i bylem zadowolony z baterii. Bo to byl glowny powod przesiadki z 13 mini. Do ostatniego poniedzialku zjadal mi moze 3-4% przez noc, tryb oszczedzania baterii wlaczany na noc, focus, zero pracy urzadzenia. We wtorek rano zniknelo ponad 20%, po 6h snu. Wczoraj update do 17.0.3 Dzisiaj po 7h snu ubylo az 30%! We wtorek jak wszedlem w ustawienia baterii nie bylo tam tej historii, jakby sie skasowala. Dzis mam ostatni dzien kiedy moge oddac telefon. Jak to u Was wyglada?
#iphone
Pierogizmiesem - Kupilem 15 pro w dzien premiery i bylem zadowolony z baterii. Bo to ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pierogi_z_miesem ja akurat mam zwykłą 15 i jestem mega zadowolony że nie poszedłem w pro, bo jedyne co mnie do niego ciągnęło to 120 Hz wyświetlacz, ale bez sensu do tego jednego ficzera tyle dopłacać. Uważam że bardzo dobrze zrobiłem kupując zwykłą 15, bateria w porównaniu do 13 mini sztos, a do 60 Hz szybko się przyzwyczaiłem (po przesiadce z pixel 7).
  • Odpowiedz
@Pierogi_z_miesem: no gdy ja wymieniałem 13 pro na 13 mini to zrozumiałem że ekran jednak nie robi takiej różnicy, jednak zrobiłem błąd że nie wymieniłem na zwykłą 13, bo jednak mini jest super, ale jeśli gapisz się w telefon dłuższy czas to ślepia trochę cierpią. Natomiast zwykła 15 na ten moment jest dla mnie prawie idealnym telefonem, rozmiar, waga, wykończenie (matowe plecki), wytrzymałość baterii i czas ładowania, no i w
  • Odpowiedz