Wpis z mikrobloga

@momocomo: tylko konfa nie ma żadnego planu gospodarczego. Wszystkie to "wywracanie stolika" sam Memcwel nazwał "żartami, których nie zrozumiano". Nie wiem jak można traktować poważnie pajaca, który o swoich postulatach żartuje, może niech lepiej zmieni branżę na standup lub kabarety, bo na polityka się on kompletnie nie nadaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@prostychuop: no jak widać mam swoje zdanie i w różnych kwestiach moje poglądy się różnią od jedynej słusznej linii partii. Chcę jak najmniejszej ingerencji państwa zarówno w kwestiach gospodarczych i światopoglądowych, jestem przeciwny rozdawaniu kasy na lewo i prawo (mi jako młodemu, pracującemu mężczyźnie nic się nie należy). Konfa to światopoglądowy zamordyzm, a lewica to zamordyzm gospodarczy. Osobiście i tak raczej oddam głos na trzecią drogę. Żadna partia nie odpowiada mi
  • Odpowiedz
@momocomo: Pytanie brzmi - dlaczego uważasz, że socjal to jest cokolwiek złego.

Przypuszczam, że myślisz tak, bo na widok słowa beneficjent socjalu masz myśl "patus, który ciągnie kasę od państwa i nie pracuje". Ale to jest tylko jedna strona tego medalu, w dodatku bardzo wykrzywiona, bo socjal nie ma zadania dawać kasę za darmo patusom - a to robi PiS, po prostu kupczy głosy patusów. Socjal ma za zadanie WYRÓWNAĆ szanse
  • Odpowiedz