Wpis z mikrobloga

  • 2
@MajkelDesanta nie, za takie teksty już w momencie wypuszczenia tego filmu powinno się napiętnować #!$%@? wargę. Teraz nadarzyła się okazja na oczyszczenie więc warto obnażyć hipokryzję YT a na napastowanie osób (czy to kobieta czy facet) nie powinno być nigdy przyzwolenia.
  • Odpowiedz
@MajkelDesanta: o czym ty mówisz, koleś podjudzał debila jeszcze większego od siebie do walenia obrzydliwych tekstów o ruchaniu i sraniu do LOSOWYCH nastolatek (mających jak na moje 13-14 lat) spotkanych na ulicy, to jest ok wg ciebie? kiedy się zacznie molestowanie, jak wyciągnie #!$%@? ze spodni, a może jak się na kogoś losowego spuści albo wsadzi im #!$%@? w dupę? czy wtedy też uznasz, że ofiara nie wyglądała wg ciebie
  • Odpowiedz
@Riolet: W porządku, też nie przemawia do mnie jego humor, ale to nie powinno mieć wpływu na ocenę tej konkretnej sytuacji, chyba że jak pisałem wcześniej, po prostu urządzamy polowanie na czarownice
  • Odpowiedz
@MajkelDesanta: zwróć uwagę, że śmiech to często reakcja wielu osób w sytuacji, w której nie wiedzą jak zareagować, zwłaszcza gdy są w takiej sytuacji stawiani prze osobę znaną/publiczną, która bazuje na swoim autorytecie, dlatego dla tak wielu z tych przychlastów tak długo uchodziło to płazem, ale te czasy się skończyły i bardzo dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@MajkelDesanta ogólnie to cała ta szopka z odcięciem się od ytberów trochę śmieszna. Dobrze że sportowcy, celebryci z tv i ogólnie całe środowisko ludzi znanych nie miało nigdy czarnych owiec i afer z nimi związanych.
  • Odpowiedz
@MajkelDesanta: mogę zrozumieć, że Stanowski celuje w inną widownie i nie chce być z nim kojarzony, co widać nawet po tym odcinku, jak tłumaczy boomerom o co chodzi w tej całej aferze. Za to mi się śmiać chce, że wykopał masę gówna na Janoszek, a nie potrafił poświęcić chwili, żeby sprawdzić kogo zaprasza do współpracy. Dupa jest znany z tego szambiarskiego poziomu od zawsze.
  • Odpowiedz