Wpis z mikrobloga

  • 2
@BomBom: Nie, po prostu ask.fm wpisałem i wyskakuje multum tego typu treści a to jedna z nich tak dla przytoczenia. Nawet tam na górze masz ask.fm napisane, ale moim zdaniem one wyglądają na takie koło 20 stki
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ale co ty #!$%@? gadasz. Jakie to ma znaczenie co wrzucały? Nie wiem już kolejny post widzę ze próbujesz jakoś tego bronić. Nie wiem czy do Ciebje tez nie powinien podjechać pan Zero.
Spróbuje ostatni raz, takie zdjęcie świadczy tylko i wyłącznie o nich, ale to jest i ma być skierowane do rówieśnika etc! A nie dorosły chłop.

Rozumiem ze jakbyś szedł ulica a z drugiej strony jakas gola
  • Odpowiedz
  • 0
ale co ty #!$%@? gadasz. Jakie to ma znaczenie co wrzucały? Nie wiem już kolejny post widzę ze próbujesz jakoś tego bronić. Nie wiem czy do Ciebje tez nie powinien podjechać pan Zero.


@Seroxik: Nie, nie próbuje absolutnie tego bronić wręcz przeciwnie potępiam to praktycznie w każdym możliwym miejscu włączając się do dyskusji jeśli już chcesz wiedzieć. I błagam proszę nie przekręcać moich wypowiedzi, jeśli już czytasz moje wypowiedzi staraj
  • Odpowiedz
  • 0
Rozumiem ze jakbyś szedł ulica a z drugiej strony jakas gola baba to podbijesz i ładujesz gdzie się da bo przecież była naga. No #!$%@? współczuje ogólnie


@Seroxik: Cóż za obrzydliwa aluzja odklejona od rzeczywistości, jeśli już spotkałbym taką osobę to najprędzej zadzwoniłbym na numer alarmowy bo myślałbym, że czubek uciekł jakiś lub stało się coś poważnego.
  • Odpowiedz