Wpis z mikrobloga

Boze mam nadzieje, ze to Boxdel nie chcial sobie nic zrobic.. naprawde dramatycznie sie to na nim odbilo tylko za teksty. Na ten moment jesli nie ma konkretniejszych dowodow totalnie sprzeciwiam sie takiej karze jaka go spotkala.. #!$%@? to jest
Wardega nie mialby lez w oczach za nikogo innego z tej grupki oprocz Boxdela, a Fagata za co mialaby sobie cos robic? xd chyba za koniec latwej kaski za bycie gnida zaklamana
#famemma
  • 16
@corryand: dokładnie, to co spotyka Boxdela jest kompletnie nieadekwatne. Gadanie, że PONOĆ Konopski ma na niego coś jeszcze, na razie, można schować do kieszeni. Poza tym, nie rozumiem jak Wardega mógł wbić taki nóż Boxdelowi. Jeśli jest na Michała Barona jakiś konkretniejszy i poważny dowód, to albo powinien pokazać go od razu i rozwiać watpliwosci, albo olać sprawę tego głupiego screena, który nie jest właściwie żadnym dowodem na pedofilię. A najlepiej
@#!$%@?: moze byc bo po reakcji Wardegi na film Boxdela widac bylo ze cos maja mocniejszego ale wydaje mi sie ze wciaz nie rowna to sie do Stuu i Dubiela
@corryand: ja osobiście nie wierzę, aby Boxdel choćby się trochę zbliżył, do tak obrzydliwych czynów jak Stuu i Dubiel. Krycie tutaj też nie ma nic do rzeczy, jeśli ktoś miał zgłosić to wcześniej odpowiednim służbom, to było to NAJBLIŻSZE środowisko Stuarta. Które NA PEWNO wiedziało o całej sprawie szczegółowo.
@corryand: Baxton skasował zeznania dwóch kluczowych dziewczyn z filmu Konopa. Doprowadzając prawdopodobnie do wstrzymania publikacji. Jedna z nich ma myśli samobójcze po ataku paniki. Tak działa dobry człowiek? To jest dojrzale zachowanie?