Wpis z mikrobloga

Jedyna rzecz jakiej żałuję po zakupie 15 pro max, to że dopiero teraz się zdecydowałem.

Wrażenia po dwóch tygodniach - jest zajebiście.

- dwie rzeczy, których się najbardziej obawiałem FaceID i dynamiczna wyspa to mega zalety i działają bezproblemowo. Coś czuje, że IPhone'a bez wyspy nie zobaczymy prędko.

- afera z przegrzewaniem
Telefon zrobił się cieplejszy tylko w Genshin Impact, ale to wina chińskich developerów a nie #apple.
Ogrywanie innych gier, ściąganie dużych plików, cały czas zaskakująco chłodny

- afera z baterią
Użytkując bardzo intensywnie, ale mając jakieś życie poza nim, nie da się go rozładować w jeden dzień.

- afera z brakiem USB 3
Ciekawe ile użytkowników w ogóle podepnie go po kablu choć raz. Airdrop i router za 150 zł - 1GB plik przesyła w 10s.

-propsy dla Play
Ogarnęli chyba więcej telefonów na przedsprzedaż niż wszystkie elektromarkety razem wzięte.

A i jeszcze przesiadka z Androida. Jakieś 3 minuty to trwało i wszystko przemigrowane łącznie ze sporą liczbą apek.

Wniosek na koniec polscy youtuberzy technologiczni to żart, dla wyświetleń powiedzą wszystko. Najpierw kręcenie afery, a ostatecznie to ich problem jednak nie dotyczy, ale takie 'są głosy w internecie'. xD

#iphone #apple
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Winatuska: O tym mi się już nie chciało nawet pisać. Telefonu nie próbowałem łamać, podczas normalnego użytkowania nic się nie dzieje. Uważam, że jak się chce, to każdy telefon można złamać, bo to nie jest kawałek szyny tylko telefon.
  • Odpowiedz
@mmmz: podobnie 15 Pro. Podobno przegrzewanie się, słaba bateria. iOS 17.0 i przy konfiguracji zrobił się ciepły lekko (nie bardziej niż 7 przy oglądaniu filmów) no a bateria to jak kto używa ale przy fb, snapie, ig, odpisywaniu na wiadomości i przeglądaniu internetu na jeden dzień spokojnie starcza baterii
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Kulczycki_Korporejszyn: dynamiczna wyspa trochę jak pływające ikony (naklejki czy jak to się nazywa) z Androida. Zegar, minutnik, ubery, wolty, yt music tam wchodzą i jest podgląd cały czas i można w każdym momencie wrócić do appki.

Jeszcze bym dodał:
- ApplePay z FaceID działa bezbłędnie w przeciwieństwie do problemów jakich doświadczyłem wiele razy na Androidzie z Google

- jak dla mnie 15 wnoszą dużo zmian na plus w porównaniu z poprzednimi
  • Odpowiedz