Wpis z mikrobloga

Jak wygląda aktualny rozstrzał rankingów względem rang w csgo? Była taka "statystyka" z bety, a obecnie jak to się prezentuje?
Jakie rangi mieliście i dostaliście w nowym csie?
#cs2 #csgo
  • 3
  • Odpowiedz
Global. Beta 17000 ponad. W becie granie na profesjonalistów, Degster, Spunj, Emilio + jakieś stacki streamerów typu pevor czy inni zagraniczni. Teraz mam 1600 punktów i przegrane jakieś 18 meczy. Gdzie każdy mecz dosłownie robię 30 fragów + XD. Nie znajdziesz żadnej statystki, bo prime jest zepsuty jak grasz sam solo, bo punkty tylko dostajesz za wygrane mecze, a nie za swoje osobiste wyniki. Także żadnych obiektywnych statystyk nie ma.
  • Odpowiedz
@Netiux: Premier jest średnio mierzalny tak szczerze. Możesz być "przeciętny", a grając z randomami dostaniesz śmiesznie niski ranking, bo czasem nie da się ugrać meczu 1vs5. Ten system jest premiujący dla osób, które grają całą piątką. Mówi to osoba, która wbiła globala i 10lv faceit, tak tylko dla jakiegoś pomiaru, a teraz mi dało 5,5k ratingu. Sam system dobierania też jest śmieszny i całkowicie popsuty w mojej opinii. W meczu może
  • Odpowiedz
@okradzione: mam dokładnie takie same spostrzeżenie, tylko ja region NA, więc jest jescze mniejszy balans bo mniej typa tu w csa gra i czesto jest tak, że ludzie w przeciwnym teamie są bogami gry a ja mam 4 #!$%@?ów xD
  • Odpowiedz