Wpis z mikrobloga

Polećcie jakiś fajny miód. Przewąchałem już:
- Zoologist Bee
- Xerjoff Naxos
- Kilian Gold Knight
- Kilian Back to Black
- Pineward - Pastoral
- Cartier l'envol ( obie wersje )
- PDM Oajan
- Le Male Elixir
- Montale Honey Aoud
- Serge Lutens Chergui

#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy: no to jeszcze poszukaj "Volutes" Diptyque. Zapach przepiękny, według mnie wciąga nosem te kilka amułaży które poznałem (może poza jednym, z którym szedł łeb w łeb, ale wszystkich nie poznałem ).

A bez miodu, ale też w pszczelarskim klimacie gdyby ktoś szukał: Beaute du Diable Les Liquides Imaginaires - zapach propolisu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pirat200 Nie wyczuwałem tam zbyt mocno miodu, a już na pewno nie w takim stopniu co Bee, Pastoral czy Kiliany. Jakaś słodycz jest, tylko w ciemno nie byłbym w stanie odgadnąć - dopisać jej właśnie do miodu.
I dziękuję za polecajkę zapachów, na pewno sprawdzę. L'envole w Douglasie miewają jeśli chcesz sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy: lenvola mam flakon, byłem ciekaw opinii. Tam jest miód, ale z jego spektrum zapachowego została wycięta słodycz, a zamiast niej wstawiona korzenna? świeżość. Dziwnie to brzmi, ale tak to odbieram.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pirat200 W sumie to wąchałem kilka miesięcy temu i głównie z zamiarem szukania miodu, więc szybko go odrzuciłem zniesmaczony. Ale pamiętam, że był właśnie świeży, trochę pudrowy z taką trudną do opisania słodyczą. Na pewno wyróżniający się trochę.
  • Odpowiedz